Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Porsche 911 Carrera 4S – muszę sprzedać Mercedesy!Tytuł nie jest przypadkowy. Kamil, właściciel klasycznych Mercedesów (pamiętacie film o nich? https://www.youtube.com/watch?v=9ZmPf1Vt7FQ) odkrył nową miłość. Zobaczcie, jakie wrażenie zrobiło na nim nowe Porsche 911 Carrera 4S. Zapraszamy na test.

Zobacz także:

Porsche 911 Carrera 4S

– Pomiar przyspieszenia: https://www.autocentrum.pl/filmy/pomiary-przyspieszenia/porsche-911-carrera-4s-3-0-450-km-at-przyspieszenie-0-100-km-h/

Porsche 911 Carrera S:

– TEST: https://www.autocentrum.pl/filmy/wideotesty/porsche-911-carrera-s-992-nie-mozna-bylo-lepiej/

– Pomiar przyspieszenia: https://www.autocentrum.pl/filmy/pomiary-przyspieszenia/porsche-911-carrera-s-3-0-450-km-at-przyspieszenie-0-100-km-h/

– Pomiar zużycia paliwa: https://www.autocentrum.pl/filmy/pomiary-spalania/porsche-911-carrera-s-3-0-450-km-at-pomiar-zuzycia-paliwa/

– Wszystko o modelu Porsche 911: https://www.autocentrum.pl/porsche/911/

Chcesz wiedzieć więcej?
– Nasz kanał (subskrypcja): http://www.youtube.com/user/autocentrumkropkapl?sub_confirmation=1
– Nasza strona: http://www.autocentrum.pl/
– Facebook: http://www.facebook.com/AutoCentrumPL
– Instagram: https://www.instagram.com/autocentrum.pl/

Przydatne linki:
https://www.AutoCentrum.pl/filmy/
https://www.autocentrum.pl/nasze-pomiary/
https://www.autocentrum.pl/dane-techniczne/
https://www.autocentrum.pl/auta/
https://www.autocentrum.pl/dziennik-kosztow/
https://www.autocentrum.pl/oceny/
https://www.autocentrum.pl/testy-opinie/
https://www.autocentrum.pl/usterki/
https://www.autocentrum.pl/spalanie/
https://www.autocentrum.pl/vin/
https://www.autocentrum.pl/dopasuj-auto/krok-1/ (nowa wyszukiwarka samochodów nowych)

#AutoCentrum #Porsche #Porsche911

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

29 komentarzy do „Porsche 911 Carrera 4S – muszę sprzedać Mercedesy!

  1. Wiem że to już 2 lata, ale Garbus co ja co ale był zbudowany przez Ferdynanda Porsche i był nie jako jego pierwszym samochodem osobowym przystosowanym do produkcji masowej. Późniejsze wersje samochodów porsche miały zawsze coś z Garbusa i obecnie Porsche 911 to po prostu sportowy Garbus. Nic w tym dziwnego ani uwłaczającego 🙂

  2. Turbo, OPF sorry no sound. Testowałem. Tak jest szybki. Hamulce ceramiczne – dzięki nim nie zaparkowałem w campingu Holendrów jak zabrali się za wyprzedzanie. Na banie w Luxie obowiązuje 130 km/h. Było bliżej 3, ale na początku. GT3 991.2 w manualu nr.1 – wolnossący rules.

  3. koszula na krótki rękaw to lekka lipka, ale nie każdy jest 007 , a testowanie tylnych siedzeń to ośmieszanie się , one są takie same od 50 lat, na rowerze na bagażniku też jest niewygodnie

  4. Ubiór do wymiany. Może i moja babcia nie miałaby zastrzeżeń, ale kazdy kto ma jakiekolwiek pojęcie o modzie uzna cię co najwyżej za ministranta lub gościa na wiejskim weselu.

  5. Powierzchnia może być gładka lub mieć identyczne wytłoczenie dla skaju i skóry, więc nie można ich odróżnić po wyglądzie i dotyku.

    W Porsche 911 o oznaczeniu 992 plastik na kierownicy nie prezentuje się najlepiej, podobnie jest z dolnymi obudowami foteli czy przełącznikami do ich regulacji.

  6. Sporo przynudzania w tej recenzji. Bardziej przypomina to recytowanie książki teleadresowej, a wypowiedziom brakuje jakichkolwiek emocji. Clarkson to to nie jest; chyba nawet May był bardziej przebojowy niż recenzent

  7. Szanowny Panie. Stojąc w korku 30 sekund jak Pan twierdzi zamożny właściciel tego pojazdu uspokaja się słysząc piękne mruczenie silnika.Nie musi wtedy oszczędzać paliwa skoro nie musi zawsze przyspieszać ponad normę dla własnej przyjemności spalając x razy więcej paliwa.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!