Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Powtórne lakierowanie czy szpachla? Jakie są normy grubości lakieru? Chcesz się dowiedziec? ObejrzyjWitam was serdecznie widzowie! Jest mi bardzo miło że odwiedziliście mój kanał.

Pierwszym tematem kanału są treści związane z motoryzacją takie jak: auta z Niemiec, sprowadzanie aut z Niemiec, handel autami z Niemiec, jak i gdzie kupić auto, jak załatwić formalności i na co uważać przy zakupie. Prezentował będę też oferty aut jakie są wystawione do sprzedaży.

Drugim tematem kanału są porady na temat życia codziennego w Niemczech, jak i gdzie uczyć się języka niemieckiego, jak znaleźć mieszkanie w Niemczech, jak znaleźć pracę.

Filmy 1x w tygodniu: zazwyczaj jest to wtorek godz.17.

Zapraszam do oglądania i do subskrybowania kanału! 🙂

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

6 komentarzy do „Powtórne lakierowanie czy szpachla? Jakie są normy grubości lakieru? Chcesz się dowiedziec? Obejrzyj

  1. Dzięki za filmik. Jak o tym myślę to mi się wydaje, że najbardziej taki czujnik się przydaje żeby wykryć jakieś wspawane elementy. Chyba takie elementy mogą być problematyczne bo może wychodzić rdza. Czy masz jakieś rady jak takim czujnikiem taki element wykryć czy nie ma jakiegoś schematu?

  2. Witam Was wszystkich! 🙂 Zapraszam do obejrzenia filmu. Zachęcam do komentowania na temat tego jak Wy podchodzicie do tematu aut lakierowanych – Czy tylko i wyłącznie oryginalny lakier? Czy jednak dopuszczacie możliwość, że w używanym aucie może być parę elementów powtórnie polakierowanych? Zapraszam do dyskusji 🙂

Dodaj komentarz

Zadzwoń!