Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Pożar w warsztacie i wyścig z czasem! | Ford GPWSubskrybuj: https://www.youtube.com/channel/UCQ1x
http://mubi.pl/patryk_mikiciuk150 pamiętajcie aby sprawdzić kalkulacje swojego samochodu i odebrać bonus 150 PLN!
Nasz Ford GPW to wojskowy terenowy samochód amerykańskiej produkcji z okresu II wojny światowej – potocznie zwany jako jeep. Z uwagi na wielkość zamówień w okresie wojennym niezbędny był drugi producent samochodu. Zlecenie otrzymał Ford, któremu przekazano za darmo dokumentację od Willysa pod warunkiem produkcji wyłącznie na zamówienia rządu USA. Ford GPW od pierwowzoru różnił się jedynie drobnymi szczegółami. Części obu samochodów mogły być stosowane zamiennie. Wyprodukowano w sumie 361 349 Willysów MB i 277 896 Fordów GPW.
Auto było używane przez wszystkie siły alianckie podczas wojny, a następnie także przez użytkowników cywilnych w wielu krajach.

Jeśli chcesz wziąć udział w odcinku wyślij swoje zgłoszenie na adres Autohistorie@gmail.com

Zajrzyj również na:
Instagram: https://www.instagram.com/patrykmikic
Facebook: https://www.facebook.com/mikiciukpatr

#patrykmikiciuk​ #autohistorie​ #motoryzacja

Materiał zawiera lokowanie.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

50 komentarzy do „Pożar w warsztacie i wyścig z czasem! | Ford GPW

  1. Cześć Patryk. Pewien youtuber Budda właśnie odebrał z salonu Lamborghini Huragan STO. Może jak byś się dogadał to pojeździł byś sobie po ulicy takim bolidem. W ogóle nagrał byś coś z nimi na kanale swoim i Illegal Night. Twoje zasięgi wystrzeliły by w kosmos. Pojechalibyście gdzieś do afryki maverikami czy do stanów nagrywać widoczki, tereny itp. Była by to youtubowa bomba. Budda i Pan Patryk z TVN Turbo 😉 Pozdrawiam.

  2. Sorry stary ale za duzo tu lansu a za malo motoryzacji a zaczesy fryzury rekoma nie pomagaja. Wszystkie projekty trwaja wiecznosc i mozna to nawet zrozumiec, ale to raczej nuda a nie rozrywka wg mnie. Edda China z angielskiego Wheeler Dealers chce sie ogladac a to nie.

  3. Zrób docisk na łapkach. To auto dla muzeum, raczej nie będziesz go topił jak ekipa Terenwizji. W samochodzie dla muzeum ważniejsza jest autentyczność niż funkcjonalność. Zostawiasz instalację 6v, zostaw też starego typu sprzęgło. Tym bardziej, że regulacja jest banalna, opisana w każdej starej książce do dużego fiata.

  4. Oczywiście, że się nie uda bo bezpośrednio widać, że będą przeciągać ten projekt byle dłużej być na wizji bo ich kanał yt robi 3 wyświetlenia na krzyż

  5. Zaczynam ogladac i myślę Qwa trafiony ?czy mi się wydaje ale po komentarzach stwierdzam że jednak tak i to się chwali że zawsze można być sobą i niczego się nie wstydzić i można prEmawiac.Taki Kwaśniewski motoryzacji.Pozdo dla Ciebie Patryku

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!