Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Problem z czujnikiem to nie jedyna usterka tego auta! #Naprawy_nie_do_naprawyOglądaj “Naprawy nie do naprawy ” w niedzielę o 9:55 w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/naprawy-nie-do-naprawy-odcinki,37341
Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/c/TVNTurbo?sub_confirmation=1
Normalną sprawą jest, że samochody się psują. Niektóre awarie można usunąć bez większego problemu, czasem jednak usterka staje się poważnym wyzwaniem. Zamiast cieszyć właściciela, auto staje się utrapieniem. Właśnie na takie przypadki czeka Adam Klimek w nowej produkcji pod tytułem “Naprawy nie do naprawy”!

#tvnturbo #motoryzacja #naprawyniedonaprawy

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

24 komentarze do „Problem z czujnikiem to nie jedyna usterka tego auta! #Naprawy_nie_do_naprawy

  1. I co kolego "MAKEOUTHILL666" z poprzedniego filmiku o czujniku. To jest właśnie kolejny przykład. Jak widzisz Klimek zawsze oddaje robotę komuś, a zasługi przypisuje sobie 🙂 więc nie mów mi więcej, że Adam naprawi każdą usterkę..

  2. Pan Adam jest najlepszym i najsympatyczniejszym mechanikiem o ogromnym zaangażowaniu i pięknych realizacjach napraw i odbudowach. Szkoda że takich szczerych fachowców z świeczką szukać musimy. Z podziwem oglądam każdy program i radę. Ogromny szacunek i za pozytywną energie 5⭐+

  3. Firma na Śląsku wycina taką szybę bez demontowania kompletnie niczego.Wycinaja od góry bez uszkodzeń lakieru i innych elementów.Polecam.Dokladnie w takim nissanie mi wymieniali.

  4. 300zł robocizny za zdemontowanie 2-ch szyb i zamontowanie jednej? Dajcie namiary na nich, bo nawet przyprocentowany Kazio z pod szóstki tego taniej nie robi sam 😀 😀

  5. Ciekawe który mechanik by coś takiego komuś powiedział. No zrobiliśmy Pana/Pani usterkę, a może chciałaby pani poprawić wygląd swojego samochodu?

  6. Zrobili to fachowcy którzy się znają i mają pewną rękę do takich rzeczy.
    Ja sam mam pewną wiedzę i doświadczenie jednakże jak chcemy aby było coś zrobione tip top to wolę to oddać komuś innemu

Dodaj komentarz

Zadzwoń!