Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

PROBLEM Z ŁADOWANIEM | FERRARI 488 GTB 330km/h!🚗 Bohaterem odcinka „AUTODYŻURU” jest FERRARI 488 GTB 🚗

Siemka, Ferrari 488 GTB… opowiem coś o tym samochodzie Wam dzisiaj i zobaczymy czy w takim superaucie psują się przyziemne rzeczy. Czy takie auto naprawia się jakoś inaczej? Miłego oglądania i po zakończeniu dawaj subika😁😁😁 Dzięki i pozdrawiam!!!

📢 EKG Auto Serwis znajdziesz na:
Facebooku: https://www.facebook.com/EKGAutoSerwis
WWW: https://ekgautoserwis.pl/
Instagramie: https://www.instagram.com/auto_dyzur

📍 EKG AUTO SERWIS
Skórzewska 14A
62-081 Wysogotowo
Email – biuro@ekgautoserwis.pl

#AUTODYŻUR #EKGAUTOSERWIS

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

27 komentarzy do „PROBLEM Z ŁADOWANIEM | FERRARI 488 GTB 330km/h!

  1. Są 4 stany percepcji: 1. Nie wiesz, że nie wiesz. 2. Wiesz, że nie wiesz. 3. Wiesz, że wiesz. 4. Nie wiesz, że wiesz. Krzychu posiadł 3 stan percepcji i blisko mu do czwartego. Szacun za wiedzę 👍👍👍

  2. Witam serdecznie Panie Krzysztofie.
    Obserwuje Pana kanał z uwagą i naprawdę ogromne wyrazy uznania dla wiedzy i dawkę humoru w opowieści o autach i ich bolączkach.
    Czekam na Audi i nowe wtryskiwacze.
    Pozdrawiam. 👍

  3. Dlaczego takie samochody premium nie są naprawiane w autoryzowanych serwisach? Oczywiście nie ujmując Wam nic bo świetny seris. Zapewne mają jeszcze gwarancję takie fury 🤔

Dodaj komentarz

Zadzwoń!