Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

PROBLEMY Z RADIEM, EKRANEM, IDRIVEM. ODŁĄCZENIE MODUŁU MULF. BMW E60 930A MASK ERROR, FFF2 BŁĄD.Problemy z wyłączającym/włączającym się radiem, zanikającym dźwiękiem, zawieszającym się ekranem i brakiem reakcji na pokrętło idrive i na pokrętło głośności były spowodowane wadliwym modułem MULF (bluetooth). Dodatkowo nie dało się zaznaczyć opcji bluetooth na ekranie.

Odłączenie wszystkich wtyczek od modułu MULF spowodowało, że radio i ekran nie restartuje się. Moduł znajduje się za lewym boczkiem w bagażniku (tym bliższym kanapie)

W Bmw E60 z 2004 r. pomogło samo odłączenie wszystkich kabli od modułu. W innych modelach aut trzeba zastosować pętlę światłowodową MOST aby zamknąć obwód swiatłowodu, który jest podłączony do modułu MULF.

I SOLVED PROBLEMS WITH CRAZY RADIO, SCREEN AND IDRIVE BY TOTALLY DISCONNECTING MULF MODULE In 2004 BMW E60.
ON THE MOVIE I SHOW HOW TO DO IT.

IN OTHER CARS PERHAPS YOU WILL ALSO NEED TO BUY BUYPASS (LOOP, ADAPTER) TO CLOSE TO FIBER OPTIC MOST CABEL

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

8 komentarzy do „PROBLEMY Z RADIEM, EKRANEM, IDRIVEM. ODŁĄCZENIE MODUŁU MULF. BMW E60 930A MASK ERROR, FFF2 BŁĄD.

  1. Powtórzę się 😉 ale znów dzięki twojemu filmikowi usunąłem problem !! Dziś przy temp.ok 30° zrobiłem 400km i radio śmigało przez całą drogę!! Dzięki wielkie !! Twoje filmiki to kozak 👍💪👊👊

  2. U mnie od wczoraj zapala sie bmw później gasnie i tak cały czas odłączylem tak jak ty i dalej to samo sie dzieję po za tym mam wiecej kabli w tym miejscu i 5szt i ten moduł jest większy

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!