Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Proces Sprowadzania Auta z USA + NaprawaProces Sprowadzania Auta z USA + Profesjonalna Naprawa

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

23 komentarze do „Proces Sprowadzania Auta z USA + Naprawa

  1. To co się kupi że zdjęcia to jedno a druga połowa uszkodzeń dzieje się przy załadunkach przez panów na widlakach którzy traktują te auta jak kupę złomu bez żadnych konsekwencji

  2. Podłużnica obcięta rozwiercona wyklepana zaszpachlowana ,to znaczy że strefa zgniotu w czasie wypadku przeniesie sie o pół metra w tył ,czyli kierowcy może braknąć miejsca przy czołówce na przeżycie

  3. Stracony czas na oglądaniu jak ktoś jara się zdjęciami swojej pospawanej fury. Dostajesz negatyw, gdyż tytuł Twojego filmu nie ma nic wspólnego z procesem sprowadzania auta z USA!

  4. Może warto dodać że każdy ma możliwość sprawdzenia historii pojazdu, często bezpłatnie. Amerykanie mocno pilnują i robią zdjęcia po wypadku, zalaniu itp. dostępne jest to po wpisaniu numeru VIN. Czy kupować ? moim zdaniem jeśli są dostępne zdjęcia z przed naprawy, jest to zrobione fachowo do tego jest odpowiednio niższa cena to jak najbardziej.

  5. nie mam nic przeciwko jeżeli auto jest sprowadzone i naprawiane i fachowo ale najważniejszym plusem jest po informowac nowego nabywce chodz pokazać foto z przed naprawy i by cena była adekwatna do stanu auta

  6. Profesjonalna naprawa zawsze mile widziana. I samochód się nie marnuje a i taniej.
    Gorzej jak jakiś Janusz kupi taki rozbity i sklei go na taśmę izolacyjną…

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!