Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Projekt Pajero: Wymiana filtra paliwa.Prawie DIY :)Musiałem wymienić film paliwa, więc to nagrałem. może komuś przyda się taka amatorska instrukcja stworzona przez niekompetentnego majsterkowicza.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

8 komentarzy do „Projekt Pajero: Wymiana filtra paliwa.Prawie DIY :)

  1. Kontrolka zapaliła się na odpalony silniku? Bo pokazujesz na włączonym zapłonie i tak się zastanawiam czy ona teraz nadal się pali jeśli jest tylko zapłon włączony?

  2. Jeżeli filtr był niedawno wymieniany, to wystarczyło upuścić wodę dolną nakrętką (odkręcić ją delikatnie żabką etc.), a następnie podpompować zintegrowaną z gniazdem filtra pompką. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!