Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Prostowanie felg z użyciem urządzenia Bismant 5500CEUrządzenie Bismant 5500 CE służy do prostowania felg stalowych i aluminiowych o rozmiarach od 10″ do 24″.
Składa się z wału z uchwytem umożliwiającym obsługę felg 3, 4, 5-otworowych.
Wyposażenie standardowe obejmuje pierścienie do centrowania felg o różnych średnicach oraz szereg różnych końcówek siłownika, dla obsługi felg o różnym kształcie.
Określenie uszkodzenia następuje za pomocą przystawki magnetycznej.
Więcej szczegółów na stronie www.swistowski.pl

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

9 komentarzy do „Prostowanie felg z użyciem urządzenia Bismant 5500CE

  1. filmik promocyjny ok, ale praca na prawdziwym prostowaniu felg wymaga ogromnego oświadczenia i sporej wiedzy o materiale, każda felga jest inna a grzanie jej świadczy o lęku przed pęknięciem. Mój mentor i nauczyciel w tym temacie zawsze mówił .. materiał obrabiany trza zrozumieć i 90% napraw można zrobić metodą udarową w myśl zasady, jak się uszkodziła tak ją napraw .. nad hydrauliką kontrola jest słaba :-/

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!