Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Przejechałem się elektrycznym pojazdem z Polski dla listonoszyWkrótce listonosze Poczty Polskiej mogą dostarczać paczki nowymi pojazdami. W ich ręce mogą bowiem trafić specjalnie dostosowane wersje elektrycznych TrybEco 3 city. Są nie tylko praktyczne, ale i ekonomiczne – przejechanie 100 km to koszt około 2 zł. Miałem okazję sprawdzić w praktyce jeden z pierwszych egzemplarzy.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

27 komentarzy do „Przejechałem się elektrycznym pojazdem z Polski dla listonoszy

  1. idiota , listonosz samochodem robi kilkaset km dziennie a to ma zasięg 40 km , to się nadaje dla listonosza jak ,,,,, zasięg musiał by być 150 km albo mały silniczek spalinowy

  2. Witam,jak zwykle komentuje ktoś coś o czym nie ma pojęcia, taki pojazd to kompletna pomyłka, niech ten "fachowiec" spróbuje wsiąśći wysiąść z tegoe pojazdu minimum 50 razy i zmieścić 300 listów tak pod ręką żeby nie grzebać w jakimś kuferku z tyłu i wtedy nich opowie jak to jest ok w 21 wieku, pozdrawiam listonosz .

  3. Jak w kasku mając dach nad głową i pasy chyba jaja to są do tego 45 km/h hmmm mój skuter 2t 50 idzie 70km/h przelotowa i 6 l bak stacza na jakieś 200km zasięgu jedynie czego brakuje to tego dachu nad głową gdy pada i wieje czy zimno jest …

  4. Widzę ktoś ma pojęcie i wyobraźnię. To samochodzik dla listonoszy… tych od listów. Paczki rozwozi się busami. Do tego mini-wynalazku to można w dobrym układzie 3 paczki wsadzić, a doręczyciel paczkowy zabiera paczek od 70 w górę…

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!