Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Przepustnica vw polo 1,6 75 KM c.d.Problem z przepustnicą. Jak słychać nie wyłącza się. Cały czas piszczy i jest otwarta.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

4 komentarze do „Przepustnica vw polo 1,6 75 KM c.d.

  1. Mam problem w polo . Obroty falują ,,Fachman " czyścił przepustnicę robił adaptację chyba z 5 razy , i huja dalej to samo wygląda to tak że obroty co chwilę spadają do 500 po chwili gwałtownie wzrastają na 1500 i wracają do niecałych 1000 i taka akcja mniej więcej tak co 5 sekund . Mówił że nawet czujnik położenia przepustnicy wymienił , i dalej to samo . Mówił że sonda się przycina , ale to od sondy raczej nie powinno tak się dziać . Polo 97 rok 1,6 benzyna . Czyżby silniczek krokowy ?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!