Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Przygotowanie elementu do lakierowania – lakierowanie maski krok po krokuPoradnik krok po kroku jak przygotować element do lakierowania. Jak szpachlować i wyprowadzić powierzchnię, zabezpieczyć antykorozyjnie oraz polakierować w metodzie dwuwarstwowej. Wszystko w jednym miejscu w jednym filmie od A do Z na przykładzie lakierowania maski od Alfa Romeo 156.
Jednocześnie zapraszam do zajrzenia na mojego bloga: http://jaktozrobilemwgarazu.pl/przygotowanie-elementu-do-lakierowania-lakierowanie-maski-krok-po-kroku/

Pozdrawiam i życzę udanych prac lakierniczych
KM

How to spray car body.
Video recodred: Samsung Galaxy S2 + Canon A3300is

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

26 komentarzy do „Przygotowanie elementu do lakierowania – lakierowanie maski krok po kroku

  1. Jesteś naprawdę super Gość 👌. Pełen profesjonalizm w zawodzę a przy tym możesz śmiało być wykładowcą – merytorycznie, przystępnie. Dbaj o siebie, bo naprawdę pomagasz innym.

  2. Witam cię serdecznie mam kilka pytań na temat lakierowania czy jest jakakolwiek szansa skontaktowania się z tobą nie ukrywam że chciał bym porozmawiać z kimś tak doświadczonym jak ty . Bardzo dziękuję za jakimkolwiek odpowiedz pozdrawiam Piotr.

  3. Super fachowiec porządny człowiek umię podzielić się wiedzą wszystko szczegółowo omówił wyjaśnił i uzasadnił bardzo dobry film instruktażowy i nie przejmować się że troszkę trwał bo tak ma być im dłużej tym lepiej takiego fachowca który tak szczegółowo omawia temat mogę oglądać w nieskończoność daje maks subskrypcji i i bez warunkowo łapka w górę

  4. Super film,wszystko właściwie wyjaśnione. To moje początki lakierowania( do tej pory tylko malowanie hydrodynamiczne przemysłowe) Fajnie się to ogląda i perfekcyjnie opowiedziane wszystko krok po kroku.

  5. Trafiłem tu po 6 latach od dodania filmu i gratuluję rzetelnej wiedzy i fachu w ręku. Wiele błędów wytknąłeś mi tłumacząc wszystko krok po kroku i teraz wiem dlaczego moje wykończenie wyglądało tak źle. Dziękuję za świetne lekcje. Pozdrawiam.

  6. Proszę mi powiedzieć ile teraz kosztuje malowanie elementu w busie nie jest pogięty porysowany lakier . PZU wyceniło mi szkodę na 1900zl. 3 elementy do malowania połamany zderzak lusterko i wszystkie plastiki błotnika dzwi i dzwi siewnych do wymiany.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!