Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Pytania Klientów #5- Wymiana baterii system bekluzczykowy HondaPoradnik Serwisowy Honda Plaza dla indywidualnych zapytań Klientów w Serwisie Honda Plaza.
Odcinek #5

Problem / Pytanie Klienta:
Klientowi zapaliła się kontrolka w samochodzie słabej baterii w kluczyku (samochód wyposażony w system bekluczykowy co oznacza, że kluczyk wystarczy mieć przy sobie aby uruchomić samochód, otowrzyć go i zamknąć).

Rozwiązanie:
W filmie pokazujemy rozwiązanie jak wymienić baterię oraz jaki rodzaj baterii potrzebny jest do jej wymiany.

Pozdrowienia dla Klienta: Pana Andrzeja z Ciechanowa

Instrukcja obsługi w formie filmu.

Zobacz także odcinki naszego videobloga związanego z samochodami i motocyklami marki Honda. WWW.HONDAPLAZA.TV
SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ i bądź na bieżąco.

Salon i Serwis Honda Plaza
Ul. Malownicza 29A
Warszawa
Tel: 224310000, serwis@hondaplaza.pl
www.hondaplaza.pl

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

8 komentarzy do „Pytania Klientów #5- Wymiana baterii system bekluzczykowy Honda

  1. Witam;
    Mam pytanie dotyczą keyless CRV 2016. Czy jeżeli w trakcie jazdy wyświetli się ikona przekreślonego klucza (brak kluczyka w zasięgu lub wyjęta/słaba bateria) to czy jazdę można bezpiecznie kontynuować, oraz czy istnieje możliwość wyłączenia takiego komunikatu na desce rozdzielczej na czas podróży lub stałego wyłączenia?
    Oraz drugie pytanie:
    Załóżmy, że padła bateria w kluczyku. Czy po zakończonej podróży można zamknąć auto czarnym guzikiem w klamce zewnętrznej czy trzeba to zrobić fizycznie poprzez kluczyk w pilocie?

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!