Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Remont Przyczepy SAM 4T 2018/2019Przedstawiam wam kilka zdjęć z przebiegu remontu przyczepki.
Przyczepa była już na filmach, poprostu nie miałem czasu i chęci wcześniej składać tego “filmu”.

Zapraszam na mój facebook :https://www.facebook.com/Agro-B%C5%82…

Ścieżka dźwiękowa, nie jest moją własnością, i nie roszczę Sobie do niej żadnych praw autorskich. Film ma charakter edukacyjny !

Muzyka: Nightcore – The River

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

44 komentarze do „Remont Przyczepy SAM 4T 2018/2019

 1. Really excellent workmanship, you've re-engineered years more service life into this trailer.

  It's good to see original equipment given new capability by experienced professionals.

  Thank you for sharing this video.

 2. Super robota A jeszcze lepszy efekt koncow..😁👍😉 tylko te opony … Nie wiem jak to się będzie sprawować… łapka i Sub się należy😁😁 pozdro zapraszam do mnie na remont. 👍

 3. Uuu fajnie kolego wam wyszedł remont 😎 a przyczepa z papierami 🤔
  Czemu tylna burta inna niz pozostałe 🤔😉
  Łapa up leci i zapraszam na Wiosna 2k19 T-25/ES 320 I Jakiś URSUS 2812??
  Pozdrawiam 😊

 4. Jakbyś nie opublikował tego materiału to bym pomyślał, ze kupiłeś nowa przyczepa co stała u jakiegoś dziadka w stodole ze 30 lat nie używana, bo wygląda jak nowa i gdzie kupiłeś u handlarza czy u prywatnej osoby, i za ile jak to nie tajemnica jest.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!