Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Renault Fluence 2.0 16V – Wymiana filtra powietrzaChyba najprostsza na świecie czynność serwisowa. 5 minut i gotowe. Oznaczenie silnika wedle Renault: M4R. Wedle Nissana: MR20DE

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

2 komentarze do „Renault Fluence 2.0 16V – Wymiana filtra powietrza

  1. Mam pytanie, dlaczego Filtron? Mój mechanik od Francuzów wrzuca Purfluxa lub po prostu oryginał Renault.
    Nie mowie, że Filtron jest zły, ale oryginał znakowany logiem Renault podlega wszystkim fabrycznym specyfikacjom, czego o zamiennikach nie można powiedzieć. Np. filtr oleju do K4M oryginalny kosztuje ok 25 zeta, a dobry zamiennik niewiele taniej..

Dodaj komentarz

Zadzwoń!