Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Renault Laguna 2 – Demontaż podszybia oraz udrożnienie odpływów wodyRozwiązanie problemu wody zbierającej się na dywaniku pasażera. Klimatyzacja (skropliny) została wcześniej wykluczona – tamten odpływ jest drożny. Film może być także przydatny dla osób wymieniających mechanizm wycieraczek.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

31 komentarzy do „Renault Laguna 2 – Demontaż podszybia oraz udrożnienie odpływów wody

 1. Woda dostająca się przez filtr kabinowy kapie sobie idealnie na wentylator. W efekcie oś wentylatora rdzewieje, wentylator się blokuje a my nie mamy ani klimy ani nawet nawiewu. Więc warto się zajmować czyszczeniem podszybia nie tylko ze wzgl. estetycznych. Klapki gumowe odpływów oczywiście dawno poszły won a woda spływa na nadkola i na glebę. Smarowanie osi wycieraczek obowiązkowo.

 2. Witam mam ten sam problem Woda leje się od strony kierowcy bo przy próbie oczyszczenia podszybia Udało mi się wyczyścić tylko stronę pasażera niestety po wielokrotnym użyciu środka penetrujacego na wycieraczce od strony kierowcy nie udało mi się jej zdjąć próbowałem na odchylanym podszybiu od strony kierowcy przedmuchać ale chyba to nie zdało egzaminu może mógłbyś doradzić jak można zdjąć zapieczona wycieraczkę używam oczywiście do tego celu ściągacze do ramion wycieraczek ale niestety mam tylko na dwie łapki Czy lepiej byłoby po prostu za inwestować ściągacz na 3 łapki?

 3. Witam mam ten sam problem Woda leje się od strony kierowcy bo przy próbie oczyszczenia podszybia Udało mi się wyczyścić tylko stronę pasażera niestety po wielokrotnym użyciu środka penetrujacego na wycieraczce od strony kierowcy nie udało mi się jej zdjąć próbowałem na odchylanym podszybiu od strony kierowcy przedmuchać ale chyba to nie zdało egzaminu może mógłbyś doradzić jak można zdjąć zapieczona wycieraczkę używam oczywiście do tego celu ściągacze do ramion wycieraczek ale niestety mam tylko na dwie łapki Czy lepiej byłoby po prostu za inwestować ściągacz na 3 łapki?

 4. W mojej Lagunie 2 podczas jazdy przy dużym deszczu wycieraczki normalnie działały i póżniej przestały działać,dolałem wody do zbiorniczka i to samo. Odstałem 30 min wycieraczki normalnie działały i po 5 min znowu staneły co może być przyczyną ?

 5. Witam mam pytanko, przy dzisiejszej pogodzie miałem taka akcje że pod wykladzinami w aucie u pasażera i za nim mam pełno wody, przepychac te kanaliki drutem czy to nic nie da

 6. Przy renault clio miałem tak zasyfione, że podczas nawałnicy woda wlewała się do kabiny przez wentylator dmuchawy. Od tamtego czasu mam fioła na punkcie czystości podszybia.. Trzeba o to dbać

 7. Kolejny świetny materiał. Oglądając Twoje znakomicie przygotowane filmy drobne naprawy przy Lagunie II przestają być czymś skomplikowanym. O oszczędnościach nie wspomnę…. Jedna uwaga, czy zamiast dmuchawy sprężonego powietrza do czyszczenia odpływów nie lepiej jest korzystać z odkurzacza z wąską nasadką?? Ten piach i pył nie będzie rozrzucany po innych elementach silnika.

 8. 5.10-Szkoda że ramion wycieraczek nie rozebrałeś i nasmarowałeś-już widac rdze,lada chwila to ramie się zatrze a potem silniczek się może spalić-przerabiałem niedawno w Scenicu,ledwo chodziły a powód zacierająca sie ośka jedengo z ramion.

 9. witam piszę z zapytaniem czy w lagunie 2 od spodu na podwoziu gdzie są otwory muszą być włożone plastikowe zaślepki bo wydaję mi się że u mnie brakuję w niektórych miejscach prosił bym o odpowiedź

 10. Te gumowe klapki po obu stronach trzeba od razu wywalić. Po sezonie jesiennym będą znów zasyfione. Producent chyba tylko po to to zamontowal aby ASO miało na czym zarabiać.

 11. Wywalić to klapkę w piz.. jaką ona spełnia funkcję? W BMW była akcja techniczna że wywalali takie klapki odpływów bo też zbierała się woda przez zatkane odpływy.

 12. Super poradnik, robisz dobrą robotę.
  Ja również jutro zabieram się za czyszczenie odpływów dzięki Twojemu filmikowi 😉
  Podaj proszę numer tych uszczelek na trzpienie wycieraczek bo u mnie właśnie ich nie ma ;/
  Pozdrawiam.

 13. Słuchaj a nie myślałeś żeby tego otworu do filtra kabinowego zasłonić nawet jakąś rajstopa ? Syf by nie leciał na filtr i by się tak szybko nie zapychał. Mnie to strasznie wnerwia własnie ze tak łatwo się zapycha filtr paprochami.
  Pozdro

Dodaj komentarz

Zadzwoń!