Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Renault Laguna 2 – Tuleje tylnej belki – strona kierowcyW odpowiedzi na komentarze że niby nie da się tego zrobić po tej stronie bez demontażu belki z samochodu. Dodatkowo wersja ze światłami xenonowymi – należy odłączyć sztangę czujnika wysokości tyłu nadwozia.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

27 komentarzy do „Renault Laguna 2 – Tuleje tylnej belki – strona kierowcy

  1. Jedna uwaga do wymiany nie muszą być oryginalne tuleje belki bo równie szybko się zrywają a polecam firmę sasic o połowę tańsze i lepsze od oryginału, po drugie wymieniając w ten sposób czyli pojedynczo kiedy robimy stronę kierowcy to poluzować śrubę tuleji od strony pasażera gdyż łatwo można odchylając belkę naderwać wcześniej wymienioną tuleje z drugiej strony.

  2. Z innej beczki…cos terkocze pod moja laguna…metaliczne dzwieki po wjezdzie w dolki…to nie czasem te blache aluminiowe ktora jak widac na filmie jest prawie na calosci samochodu ?

  3. Fajny film 🙂
    Wiesz może czy tuleje belki mają być montowane równolegle do osi belki, czy też ma być ustawiona prostopadle do ramienia belki ( tego do którego jest przykręcony czop koła) ?. ☺

  4. MI mechanicy krzyczeli po 900 zł za robociznę. Po tym filmie kupiłem sobie ściagacz za 120 zł, i pod blokiem zrobiłem sam, w ciagu 2 godzin. Każdy z mechaników gadał, trzeba ściagać belke…

Dodaj komentarz

https://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.comhttps://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.com