Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Renault Laguna 2 – Uszczelnianie drzwiOraz sprawdzanie odpływów wody, czyli rozwiązanie problemu zbierającej się wody na dywanikach za przednimi fotelami.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

21 komentarzy do „Renault Laguna 2 – Uszczelnianie drzwi

  1. Witam, nie uwzględniłeś przy demontażu boczku, że trzeba wyjąć tą białą plastikową spinkę pod przełącznikiem szyb – widoczna w 3:03. Jeśli boczek nie był od nowości demontowany to ta spinka trzyma mocno. Pozdrawiam 😀

  2. nie polecam tej metody. Tapicerke w Lagunie 2 niejednokrotnie bedziemy sciagac chodzby dla wymiany psującego sie mechanizmu podnoszenia szyb.
    Oryginalnych uszczelek tez nie polecam bo są jednokrotnego uzytku, a do tanich nie naleza.
    Swietnie sprawdza sie uszczelka do okien. Przyklejona od wewnetrznej strony tapicerki umozliwia wielokrotny jej denontaz w razie potrzeby.
    Malkontentom twierdzoncym ze uszczelka nie zda swojej roli polecam silikon, klej, smole itp. Wasz samochod wasze hobby 🙂

  3. Drobny błąd, nawiew powietrza ciepłego nie osuszy samochodu, osuszy włączona klima.  Sprawdz jak szybko osusza klima gdy masz zaparowane szyby. Oczywiście najlepiej włączyć obieg zamknięty.

  4. Nie wiem jak w lagunie ale we wszystkich samochodach jest folia między drzwiami a tapicerką. Folia ta jest naklejona na drzwi i zabezpiecza własnie przed wodą ściekającą z szyby.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!