Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Renault Laguna 2 – Wymiana górnej poduszki silnika (strona pasażera)Prosta i szybka naprawa. Film nagrany na przykładzie silnika 2.0 Turbo lecz we wszystkich wersjach procedura jest zbliżona. Występują także identyczne momenty dokręcania śrub i nakrętek. Nie zalecam zwlekać z wymianą – jeżdżenie na uszkodzonej jednej z poduszek (poza niemiłym efektem akustycznym) przeciąża pozostałe, a tym samym uszkadza je w krótkim czasie.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

41 komentarzy do „Renault Laguna 2 – Wymiana górnej poduszki silnika (strona pasażera)

  1. Czy słyszalne drgania brzęki podczas przyspieszania też mogą być spowodowane ta poduszką? I szczególnie na zimnym przy skręcaniu w prawo i przyspieszaniu. Auto espase 4 ale taka sama poduszka.pozdrawiam

  2. Ok majster dzisiaj wymieniłem tą poduche, poszło łatwo pod chmurką. Zastanawialo mnie jednak co z tą gumową podkładką co była na starej. Nową kupiłem ori bez tego dystansu więc ostatecznie przelozylem do nowej poduchy. Stara byla lekko ugnieciona ale to dosłownie kilka mm, ale cisza w kabinie znaczne większa 🙂 z ciekawostek dodam, że poprzedni mechanik ktory wymieniał rozrząd zamocnowal ten gorny wspornik odwrotnie górą do dołu ale jest juz ok

  3. Witam. Posiadam Lagunę 2.0 16V 135. Mam prośbę. Czy masz dostęp do odczytu momentu dokręcania śrub na obudowie odmy (odmie). Bardzo proszę o pomoc :). Jeszcze jedna sprawa, czym mozna uszczelnić śrubę na obudowie zaworów, niestety trochę podcieka.

  4. No kolego tylko po co używasz kluczy dynamo jak po kliknięciu i tak przeciągasz dalej….. widać to bardzo np przy pierwszej i drugiej śrubie łapy silnika. Ale ogólnie film spoko.

  5. Bardzo dobry filmik. Merytorycznie super, bez przynudzania, konkrety i przyspieszony gdzie trzeba. Technicznie także .
    Statyw za 40 zł czyni cuda.
    Tutaj diagnoza nie była trudna, zerwaną poduchę widać od razu. Jaką masz metodę na ocenę sprawności takiej poduchy olejowej gdy na oko wygląda dobrze?

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!