Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Renault Laguna 3 zmiana interwału wymiany oleju.Zapraszam do komentowania filmu, i dzielenia się uwagami na temat kanału “Laguna Fan” w grupie

“Laguna Fan & Zorax”

na Facebooku.

https://www.facebook.com/groups/LAGUNA.FAN.ZORAX

Na grupie dzielimy się wzlotami i upadkami naszych Lagun, a wszyscy członkowie tworzą zgraną społeczność oraz rodzinną atmosferę.

Zapraszam do odwiedzenia kanałów moich kolegów

Misiekstaszic

https://www.youtube.com/user/misiekstaszic

Rysiuńcio

https://www.youtube.com/user/rysiuncio

IDEalny remont

https://www.youtube.com/channel/UCIBMogmWfMV57VMBUk7hOdw/videos

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

25 komentarzy do „Renault Laguna 3 zmiana interwału wymiany oleju.

  1. Laguna Fan, dziękuję za świetny poradnik. Zmieniłem u siebie w 2.0T ustawiony interwał z 20 tys na 15 tys km. Dawaj więcej takich filmów z obsługi i funkcjonalności programu DDT4ALL. Na przykład jak czyta się i kasuje błędy.

  2. Wrzuć jeszcze filmik ze zmianą rozmiaru kół. Jak wiadomo przy zmianie lato/zima, jak się ma dwa różne rozmiarowo komplety kół, bez zastosowania tej zmiany licznik będzie przekłamywał.

  3. Rewelacja, w końcu będę mógł zmienić te standardowe 30 000 km… mam nadzieję…. A wiesz może gdzie zmienić, aby rezerwa paliwa zapalała się wcześniej? (bo te 4L, jak jest standardowo ustawione, to trochę słabo)

    Edit.

    Interwał zmieniony 😁 był mały problem z połączeniem, musiałem usunąć mojego vlinka z zapamiętanych urządzeń bt na win10, sparować na nowo i wtedy poszło.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!