Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Renowacja FIATA 126p – Zobacz ile zostało z idealnej bazy :) Film dla każdego kto planuje REMONT!Fiat 126p 1984r. Samochód przed rozbiórką wyglądał na bazę w idealnym stanie, poza podłogą, było widać z daleka że jest do kosza 🙂 Konserwacja która była w każdym zakamarku została zeskrobana, auto zostało pocięte ale przed tym zabiegiem została wspawana klatka. Następnym krokiem było piaskowanie wszystkich elementów które nie zostaną uszkodzone przez ciśnienie i temperaturę, płaskie blachy i poszycia trzeba oczyścić inną techniką. Później lakierowanie epoksydem antykorozyjnym, następnie montaż elementów czyli spawanie, wszystkie miejsca które na siebie zachodzą i są zgrzewane są pokryte miedzią zamiast epoksydu, epoksyd się pali i szybciej dochodzi do korozji, miedź zabezpiecza przed korozją a do tego nie wypala się podczas spawania. Wszystkie elementy które nie są fabrycznie na zakładkę spawamy do czoła. Po wykonaniu prac uzupełniamy epoksydem miejsca łączeń. Wszystkie miejsca zgrzewów są zabezpieczone masą klejąco uszczelniającą ( robimy mastyki ) a na to kładziemy podkład. Profile zamknięte zabezpieczamy woskiem. Następnie auto jest składane i pasujemy wszystkie elementy, zakładamy lampy, zderzaki, uszczelki drzwi, klamki itd, jeżeli zachodzi taka potrzeba to robimy korektę blacharską i później pasujemy elementy na gotowo. W tym konkretnym przypadku została wykonana konserwacja podwozia i zabezpieczenie progów od zewnątrz jak w oryginale, został nałożony preparat potocznie nazywany barankiem. Po tych wszystkich zabiegach auto będzie czekać na lakiernika którego ma zapewnić klient.

https://www.facebook.com/retrostylwarsztat – strona warsztatu.

Music: https://www.bensound.com

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

17 komentarzy do „Renowacja FIATA 126p – Zobacz ile zostało z idealnej bazy :) Film dla każdego kto planuje REMONT!

 1. Super.
  Człowiek nawet nie ma pojęcia ze tam gdzieś w zakamarku jest rdza dopiero po rozbiórce widać do czego się tak naprawdę nadaje. Powiedz mi proszę jakie koszt takiego maluszka blacharka +lakier?
  Pozdrawiam Serdecznie Piotr

 2. Cześć,
  Czy tylne nadkola wewnętrzne kupowaliście jako nowe elementy?
  Z tego co szukałem to trudno dostępne części.
  Właściciel poszedł za ciosem – tak czasem trzeba.
  Dobra robota!

 3. Kosmos.zajebi**a sprawa gratuluje osobie ktora sie poswiecila za czas i trud wlozony w maxymaly remont .. powiedziałbym od podstaw. Spytam z ciekawosci jaki kosz calkowitego remontu i zblizony czas ktory kolega poswiecil. mimo odp pod tym komentarzem prosze o emaila na pw napewno odezwe sie i bede chcial miec kontakt z takim fachowca w/s doradztwa gdyz zamiezam zakupic maluszka i zrobic + zabezpieczyc kazzdy drobny element pod/nadwozia

 4. Istnieje chyba coś takiego jak opłacalność naprawy,
  chyba, że mamy do czynienia
  z wartością sentymentalną
  albo nabywaniem umiejętności blacharskich.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!