Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Renowacja kierownicy skórzanej #1https://www.youtube.com/watch?v=kzcaC24hV7M

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

46 komentarzy do „Renowacja kierownicy skórzanej #1

  1. I tak dotarłem do początku czyli końca:) Dziadzia, a można użyć tutaj zwykłej benzyny ekstrakcyjnej zamiast tej aptecznej? Obawiam sie po prostu czy ta zwykła moja benzyna ekstrakcyjna z carrefoura nie zaszkodzi.

  2. Znowu trafiłem na Pana materiał, Panie dziadzia po kloszu z Volvo V40. Wszyscy wpadli w szał Colourlocka a Pan pokazujesz, że można to samo, tańszym kosztem. Pozdrawiam!

  3. Za 100 zł kupujesz wykrój skórzany na allegro i przy odrobinie umiejętności wymieniasz. Efekt na lata i masz świeżą czysta skórkę która jest przyjemna w dotyku. Szkoda kasy i życia na takie lakierowanie

  4. Moja kierownica po nałożeniu utrwalacza zrobila się jakby mleczna, chyba przesadzilem troche z utrwalaczem. Trzeba nakladac go bardzo ostrożnie nie tak jak farbę z kolorem..

  5. moim zdaniem to taka renowacja dobra tylko na sprzedaż bo miałem parę przypadków że skóra po pół roku pęka. Lepsze obszycie na nowo jeżeli dla siebie.

  6. Najlepsza metoda to nowe obszycie skórą. Tak jak już wspomniano ta metoda jest dobra na handel. Jak auto stoi pod chmurką i jest wilgotne powietrze to farba puszcza i ma się ujebane ręce.

  7. dobre gdy jest skóra dobrym stanie.. moja popekana o już odpadała więc nie ma co ratowac jak nawet szycie nitki puściły… więc kupilem nakładkę i jest got 🙂
    ,

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!