Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Renowacja tapicerki skórzanej w BMW X5 – KM SERWIS ZgierzWitaj,

Nasza firma zajmuje się profesjonalną kosmetyką samochodową. To co robimy to nie tylko nasza praca ale też ogromna pasja, toteż do każdej projektu podchodzimy z należytą starannością i zaangażowaniem.

Czym się zajmujemy ?
– Korekty lakieru ( polerowanie )
– Usuwanie zarysowań
– Niwelacja otarć lakierniczych
– Nadawanie głębi i połysku na lakierze
– Renowacja relektorów
– Pranie tapicerki
– Detailing wnętrza
– Renowacja tapicerki skórzanej
– Nowe poszycia, wymiana uszkodzonych elementów ( skóra, eko, materiał )

Chcesz odmłodzić swoje auto i nadać mu drugą świetność ?
Zapraszamy serdecznie
KM SERWIS Autodetailing z siedzibą w Zgierzu przy ul. Jagiellońskiej 18
tel. 723-906-932

#kmserwis #korektalakieru #renowacjaskór #renowacjatapicerki #wymianaposzycia #ekoskóra #skai #zmianakoloruskóry #zmianakoloruwnetrza #malowanieplastikow #malowanieboczkowdrzwi #lakierowanieplastikow

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!