Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

RESET BLOKADY KIEROWNICY LAGUNA IIFilmik przedstawia procedurę resetowania(virgin) blokady kierownicy Renault Laguna II

Zapraszamy do współpracy,oferujemy obrabianie plików
DPF/FAP/EGR/HOTSTART/NOX/ADBLUE/TUNING/AIRBAG/LICZNIKI/IMMO/KLONOWANIE STEROWNIKÓW

Działamy też wysyłkowo, można wysłać do Nas sterownik,odczytamy go,przerobimy wsad i odeślemy sterownik jeszcze tego samego dnia

Pytania oraz pliki można wysyłać na adres; autotech1988@wp.pl

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

5 komentarzy do „RESET BLOKADY KIEROWNICY LAGUNA II

  1. Witam. Czy przez popsuta blokadę kierownicy w laguna 2 rok 2004 możliwe jest ze nie mogę odpalić samochodu bo świeci się cały czas czerwona dioda po wsadzeniu karty?

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!