Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Resetowanie BMS w pojazdach marki Ford po wymianie akumulatora.Filmik powstał z myślą o użytkownikach pojazdów marki Ford, którzy zamierzają w niedalekiej przyszłości wymienić akumulator w swoim pojeździe.
Z doświadczenia wiemy, że reset BMS można wykonać też z poziomu samego pojazdu (manipulacja poprzez włączenie określonych funkcji).
Jako serwis akumulatorowy często uczyliśmy się na błędach, nawet kosztownych. Teraz posiadając wiedzę staramy się ją przekazywać i edukować użytkowników pojazdów.

https://bater-tech.business.site/
https://www.facebook.com/batertech35

#akumulatory #Legionowo #Autel #Ford

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!