Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

retrofit zwykłych lamp Mercedes W169

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689Od wielu lat zajmuje się naprawą i regeneracją reflektorów do samochodów #mercedes
Oprócz regeneracji coraz częściej modyfikuje lampy.
Zadaniem reflektorów samochodowych jest zarówno oświetlanie drogi tak aby osoba prowadząca auto doskonale widziała tor jazdy jak i jego najbliższe otoczenie, jak i sprawiać ze nasz pojazd jest widoczny dla innych uczestnikow ruchu drogowego. Z założenia reflektory mają świecić dostatecznie jasno, a jednocześnie nie mogą oślepiać kierowców, którzy nadjeżdżają z naprzeciwka. Dlatego konieczne jest zadbanie o sprawność oświetlenia i jego właściwe ustawienie.
Zapraszamy samochodem po umówieniu terminu do #warsztat #mechanik #motolampy
W ciągu jednego dnia sprawimy ze lampy świeca jak nowe. Przerobimy lampy z wersji UK czy USA na EU
Usługi wykonujemy również wysyłkowo
Wystarczy lampy spakować i wraz z adresem zwrotnym i nr telefonu wysłać do
Serwis Lamp Samochodowych
Ul Nowa 33
64-560 Ostroróg
Tel 792729696
Po otrzymaniu paczki zadzwonię aby uzgodnić wszystkie szczegóły
Czas realizacji zamówienia to ok 7 dni

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

Dodaj komentarz

https://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.comhttps://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.com