Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

ROCZNIKI, USZKODZENIA, CENY… Wydajemy auta klientom – BMW/Mazda/Honda/Audi z USA (Copart/IAAI)Ostatnio narzekaliście, że pokazujemy same Mustangi. Dla odmiany w najnowszym odcinku pokazujemy Wam same japońskie i niemieckie realizacje.

Grzegorz opowie wam o Mazdzie 3 z rzadko spotykanym w Polsce silnikiem 2.5, znacznie rzadziej dostępnej niż Mazdy CX-5 czy Toyota RAV4, importowaną Hondę CRV oraz dość już leciwe BMW X3 F25. Czy zakup starszego auta z USA z 2013 roku miał sens?

Na deser jeszcze bardzo popularne Audi A3 z USA, które doposażamy w pełen zewnętrzny pakiet S-line. Tradycyjnie omawiamy CENY przed i po naprawie oraz kosztorysy naprawy aut z USA. Zapraszamy do oglądania!

————
🚘 Chcesz kupić auto z USA? 🚘
📱 Dzwoń: 509-420-000
💻 Napisz: autazusa@autodiscover.pl
📲 INSTAGRAM Adama: https://www.instagram.com/adam_globalmotors/
📲 INSTAGRAM Autodiscover: https://www.instagram.com/autodiscoverusa/
🤝 Współpraca: biuro@autodiscover.pl
👍🏻 Subskrybuj kanał: https://goo.gl/2p2ofj
————

#mazda #mazda3 #Honda #CRV #bmw #x3 #audi #a3 #autazusa #import #copart #iaai #uszkodzenia #paintjob #blacharka #lakierowanie #autodiscover

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

21 komentarzy do „ROCZNIKI, USZKODZENIA, CENY… Wydajemy auta klientom – BMW/Mazda/Honda/Audi z USA (Copart/IAAI)

  1. 1️⃣ Jak zawsze zapraszamy do polubienia filmu, udostępniania, wyrażania opinii oraz na naszego Facebooka, tam wszystkie ostatnie zakupy i licytacje:
    👉 https://www.facebook.com/AutoDiscoverUSA/

    2️⃣ Zapraszamy do naszej AutoDiscover’owej grupy na FB:
    👉 https://www.facebook.com/groups/AutoDiscoverUSA

    👉 Chcemy zebrać wszystko to co dotyczy tematu importu aut z USA, czyli licytacje/okazje/porady/przeróbki oraz weryfikacje VIN w jednym miejscu. Jeśli nie macie czasu importować auta tylko szukacie czegoś na miejscu to pomożemy sprawdzić czy auto wyglądało tak jak twierdzi sprzedawca.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!