Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Rozbite samochody na COPART w Dubaju – VLOG #7 – Polski mechanik w DubajuW odcinku weryfikacja aut z popularnego serwisu aukcyjnego COPART w Dubaju.
Jeśli szukasz auta pomogę w weryfikacji i doborze. Zajmuje sie licytacja, dokumentami i transport pod dom klienta.

COPART – www.copartmea.com

http://www.dobrastronamocy.pl

___________________________________________________________________________

Instagram: https://www.instagram.com/todryks13/

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

25 komentarzy do „Rozbite samochody na COPART w Dubaju – VLOG #7 – Polski mechanik w Dubaju

  1. Opowiadajac o tych autach wydaje mi się że masz mało wiedzę na temat tych aut , albo poprostu nie umiesz tak opowiadać jak Krzysztof z Turbo auta usa

Dodaj komentarz

Zadzwoń!