Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Rozładunek i oględziny aut z USA! *Toyota Sienna Toyota RAV4 Mazda CX-5Cześć, dzisiaj przed Wami kolejny rozładunek, zobaczycie 4 przedstawicieli japońskiej motoryzacji. Pokażemy wam krótko Toyotę Sienne, Toyotę RAV4 poprzedniej generacji oraz dwie sztuki Mazdy CX-5.

Zapraszamy! 😊

Chcesz zostać właścicielem podobnego auta? 😎

Skontaktuj się z nami!

💻https://www.instagram.com/importzusa

💻https://www.facebook.com/USATopCar​​​
💻https://www.facebook.com/TopCarSlask​​​

📱Bądź zadzwoń📱

720 951 264 – Marcin K.
668 433 560 – Kamil
605 208 558 – Marcin G.
791 388 924 – Michał
501 331 349 – Darek

#topcar #importzusa #importusa #autotransport #trasport #transportaut #autazusa #mercedesactros #actrosmp5 #kassbohrer #Mercedes #mazda #ogledziny #rozladunek #cx5 #toyota #sienna #rav4 #topcar

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

10 komentarzy do „Rozładunek i oględziny aut z USA! *Toyota Sienna Toyota RAV4 Mazda CX-5

  1. Ja Panowie czekam, aż do was przyjedzie moja 540i taka jak z końca odcinka stoi na tym Atlantyku i czeka od paru dni na wpłynięcie do portu. Dajcie numer na warsztat bo M6 sprzedane nie myślałem ze tak szybko się uda a został mi rower na gwałt trzeba auta 😂😂

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!