Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Różnice 2t vs 4t | Koszta | Charakterystyka | Lobo Moto | MotoPoradnikOdwieczna batalia, motocykl dwusuwowy czy czterosuwowy? Który jest lepszy? Na te pytania niestety ten materiał wam nie odpowie, natomiast wyjaśni wam główne różnice między motocyklami z tego typu silnikami. Różnice w oddawaniu mocy, koszty utrzymania oraz to w jaką stronę idą producenci i dlaczego.

Sklep: http://bit.ly/ShopBMS

Facebook:
http://bit.ly/FB_BMSvideo
http://bit.ly/FB_Lobo

Po dzienną dawkę śmiechu zapraszam na Instagram:
http://bit.ly/Tomski_insta
http://bit.ly/Kozi_insta
http://bit.ly/Lobo_insta
http://bit.ly/Kuba_insta2
http://bit.ly/Plocho_insta

Dekoder VIN http://bit.ly/2rYg3Dc

#motoporadnik #2tvs4t #różnice

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

41 komentarzy do „Różnice 2t vs 4t | Koszta | Charakterystyka | Lobo Moto | MotoPoradnik

  1. Witajcie. Fajny kanał śledzę od pewnego czasu. Moje pytanie jest następujące. Przesiadłem się z chomika xmotos xb-37 na Husqvarna te 250 2010 4t i czy możecie mi powiedzieć coś odnośnie tego motoru. Mam serwisowe i czy tak jak tam jest napisane mam pilnować wymian tłoka itd. dodam że moja jazda to po lesie czasem jakieś górki. Co nie zmienia faktu iż manetka nie jest odkręcana na maxa. Będę wdzięczny za jakieś porady. Pozdrawiam i czekam.na nowe techniczne filmy.

  2. Mam 2t i 4t bo jednak pasja ale przy 2t kurde jebniecie na manetkę i ciężko bestie opanować za zwyczaj piszczel boli 4t ma znów zapas tej mocy łatwiej opanować ale i tak mimo że żona się kłóci żadnego nie sprzedam. To poprostu pasja

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!