Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Ruda Niemka i dwa kieliszki | wzmacniamy kielichy w BMW e36Weźmy się za wzmocnienie budy a dokładniej kielicha w e36 trochę roboty jest ale to nic ważny efekt końcowy. 🙂
—————————
*Instagram:
https://instagram.com/driftzonemedia
https://www.instagram.com/fastlinegarage/
*Facebook:
https://www.facebook.com/DriftZoneMedia/
https://www.facebook.com/Fastline.Garage.Polska/

——Chcesz wesprzeć nasz kanał ?——
*CupSel
http://dzmsklep.cupsell.pl/

*Pay Pal
https://paypal.me/pools/c/8bg0u9O1JV

*Naklejki
DM na insta / facebooku
——————————
Muzyka/Music :

toj – midnight
https://youtu.be/2LrdQgPv3L4
toj:
https://soundcloud.com/tojjj
https://tojjj.bandcamp.com/releases

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

13 komentarzy do „Ruda Niemka i dwa kieliszki | wzmacniamy kielichy w BMW e36

  1. Na przyszłość;)
    Blaszki wstawki wiecej polap przed łapaniem dogniataj bo nigdy nie doklepiesz tak… Zawsze jak dociśniesz sparka mniejsza. 2 za duzo ciągiem spawasz. Wiecej połapać i ciągiem z przerwami z każdej strony.

    3. Bd cięcie maski pod te wzmocnienia 😀

Dodaj komentarz

Zadzwoń!