Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

S80 – wymiana filtra kabinowego przecipyłkowegoW XC90 wymiana jest identyczna. Znajduje się w tym samym miejscu ( Z przodu, po prawej stronie ).

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

7 komentarzy do „S80 – wymiana filtra kabinowego przecipyłkowego

 1. Super poradnik. Robiłem to po raz pierwszy i filtr wymieniony bez problemu. Mnie osobiście osłona boczna nie nastręczyła wiele problemów :-). Pozdrawiam serdecznie z Rybnika.

 2. Gratuluję świetna robota!
  Wymiana filtra ze zwykłego na filtr z aktywnym węglem. btw, ten stary był poprawnie włożony ?
  Lecz jeśli się nie pogniewasz to mam 2 uwagi:
  1. Nie ma potrzeby demontażu bocznej osłony tunelu środkowego. W niczym ona nie przeszkadza a z kolei ponowne jej założenie nastręcza problemów nie wtajemniczonym tudzież amatorom.
  2. W opisie filmu powinieneś dodać także V70 i XC70.
  Volvo4Live!!!

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!