Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

SAMOCHÓD ELEKTRYCZNY WYROLOWAŁ MECHANIKA ZŁODZIEJA, VLOG PROFESORA.Siemka
Dzisiaj Vlog w wersji klasycznej.W roli głównej Mitsubishi IMIEV czyli w pełni elektryczny samochód. Do tego kilka innych gruzów.
Pozdro!!!

facebook
https://www.facebook.com/ProfesorKris/

Instagram:
https://www.instagram.com/profesor_chris/

Meble warsztatowe których używam
https://fastservice24.pl/

Wsparcie kanału.
90 1910 1048 2123 4990 4252 0001
albo
https://paypal.me/ProfesorChris?locale.x=pl_PL

Warsztat Profesora:
https://g.page/ProfesorChris?share

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

29 komentarzy do „SAMOCHÓD ELEKTRYCZNY WYROLOWAŁ MECHANIKA ZŁODZIEJA, VLOG PROFESORA.

 1. Czy dałoby rade przerobic samochód spalinowy na elektryczny?a idac dalej samochód który do ładowania używać mozna np.paneli slonecznych zmontowanych na dachu samochodu.pozdrawiam

 2. Jak ktoś ma migawy to Twoich, czy Michała filmików , to mu dawaj BANA. I niech spie..la do TV Kurskiego. Większość tych idiotów, co Ci dokuczają to palanty, a palantów trzeba GONIĆ.

 3. Po Norwegii zrobiłem ok200 tys km. Zawsze był ten sam problem. Wcinające się opony. Wulkanizator z Oslo mówił mi, ze to normalne. Wg mnie to przez nadmiernie pochylone jezdnie na zewnątrz. Po 60 tys km wszystkie opony były ścięte.

 4. majster, nie wiesz ile klient zapłacił za tę robotę. Czasem przychodzi dziad leśny z tysiącem i oczekuje odbudowy jego laleczki, wtedy właśnie taką robotę można zaoferować (chociaż i tak się nie opłaca….)

 5. Dobra Robota Profesorze Chris 🙂 dobrze się ciebie ogląda i słucha nagrywaj dalej. Jesteś gościem z pasją i robisz to co lubisz. Oby tak dalej 🙂 jest śmiesznie i tak ma być 🙂

 6. Polski, kłapouchy, świński ryj jest od zawsze zapatrzony w swoje trzy punkty widzenia; dziurkę od klucza, "Kurvizję" lub "Trwam".

  Ulubione narzędzie obecnej władzy – "polityka historyczna", służy ukazaniu rządzących jako jedynych obrońców polskości. W ich mitologicznych opowieściach, np. o żołnierzach wyklętych czy Lechu Kaczyńskim, co smoka komunizmu pokonał, przeszłość zostaje nierozerwalnie złączona z teraźniejszością. To, co było wczoraj, uprawomocnia to, co jest dziś. By przeszłość była w ten sposób użyteczna, musi zostać poddana rewizji, na nowo wynaleziona. Ten instrumentalizm jest maskowany zwrotami o "przywracaniu godności", "walce z pedagogiką wstydu", konieczności pamiętania o "tych, których zdradzono o świcie".

  Wróżę dwa zakończenia tej hucpy. Pesymistyczne: przez następne lata Polacy będą się zmagać z emitowanymi przez fabrykę narodowej wyobraźni skażeniami – brakiem otwartości, megalomanią narodową, skrywanym antysemityzmem. Władze deklarują, że jednym z głównych celów tzw. reformy edukacji jest zmiana i poszerzenie programu nauczania historii. Bez wątpienia – nowej wersji.

  Jest też zakończenie optymistyczne: kto dziś pamięta o Gomułce?

 7. Dla niektórych Osobników Youtube to życie. Ból zadu to polska tradycja.
  Panie, robisz Pan robotę tak jak powinna być zrobiona… trzymam kciuki za dalszy rozwój👍🏻👍🏻👍🏻
  A na fimiki trzeba mieć wolny czas. Pozdrawiam

 8. I Ty i Michu z mk4 jesteście kozakami i miejcie gdzieś tych obsrańców,którzy Was hejtują i tak naprawdę,to nie mają zielonego pojęcia o tym,co próbujecie im przekazać.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!