Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Samodzielna wymiana oleju i filtrów | BMW 525D 520D 518D f10, DIY zrób to sam#bmw #zrobtosam #zyciewgarazu
Siema ! Ile można siedzieć w domu, trzeba czasem wyjść… do garażu 🙂 Pokaże wam jak w samemu olej i wszystkie filtry w aucie i zaoszczędzić kilkadziesiąt albo kilkaset złotych, praca łatwa fajna i przyjemna, której nie trzeba się bać 🙂 Nie potrzeba też specjalistycznych narzędzi ani umiejętności zaawansowanego mechanika 🙂

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

10 komentarzy do „Samodzielna wymiana oleju i filtrów | BMW 525D 520D 518D f10, DIY zrób to sam

  1. Witam, chce uzyc plukanki do silnika i musze uzyc okolo 400ml a mam prawie max poziom oleju, musze spuscic okolo 400ml oleju czy moge dolac ale wtedy bedzie za duzo, jak to zrobic poprawnie, dzieki

  2. Czy do wymiany klocków hamulcowych z tyłu potrzebny jest komputer diagnostyczny aby cofnąć tłoczki ręcznego? Czy da się to zrobić z pokładu auta przykładowo IDrivem tym pokrętłem?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!