Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Scania R brak biegów oraz wymiana tylnej poduszki zawieszenia

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

42 komentarze do „Scania R brak biegów oraz wymiana tylnej poduszki zawieszenia

  1. Robota niezła, ale lutowanie to musisz poćwiczyć. Dużo lepsze efekty daje skręcenie przewodów. Potem lutownicą grzejesz połączenie, jednocześnie przykładając w to miejsce cynę. Na to koszulka termo. Pozdrawiam

  2. Przepraszam że mówię do Ciebie na Ty, ale tak będzie łatwiej. Mam pytanie jak podobało się w muzeum Mercedesa? Bo można było też zwiedzić muzeum Porsche. Też jest w Stuttgarcie. Ale nie ma porównania do mercedesa.

  3. Cześć. Podziwiam pracę ale jako elektryk i dość doświadczony lutowniczy powiem, że lepszy sposób na bielenie kabli cyną jest grzanie przewodu grotem i dokładanie cyny do przewodu. Jeżeli nabieracie cyny na grot to kalafonia w cynie już się "wypali" i potem gorzej kable się "bielą" zwłaszcza jak są już troszkę utlenione "czarne" Pozdrawiam i oglądam dalej 🙂

  4. Dopiero teraz odkryłem Twój kanał i bardzo lubię oglądać Wasza pracę. Duży szacunek. Co więcej, muszę powiedzieć, że reprezentacja Polski w piłce nożnej mogłaby Ci nasadki podawać.

  5. to są mechanicy i fajne rzeczowe filmy z których można się coś nauczyć a nie jak u takiego jedengo youtubera co nazwy nie napisze ale tam już praktycznie lokowanie reklam i pierdoły często gęsto.Pozdrawiam

  6. 7:00 w tym lutowaniu na wietrze i chłodzie to błąd. Powinieneś osłonić miejsce od wiatru gdyż jeżeli za szybko schłodzi się lutowanie to ono sobie może pęknąć. Kabel zapewne odkryty z solą się spalił norma takie rzeczy w czujnikach ABS miałem naruszone kable w ciężkich warunkach znikały sól też penetrowała uszkodzone izolacje

  7. Dobra robota. Ale kamerkę musisz wymienić bo jest tragedia. Lepiej będzie się oglądać na dobrej jakości. A jeszcze fajniej jakbyś założył kamerkę na głowę i filmował pracę ze swojego widoku. Pozdrawiam.

  8. Dobrze , że zwalczyłeś szczęśliwie chorobę. Mnie choroba powaliła w styczniu i trzymała 15 dni. Myślałem że już jest Ok. ale okazało sie , że za dwa tygodnie znów , prawie jak na łożu śmierci przez następne dwa tygodnie dogorywania. Trochę odczuwam do tej pory , bo coś na płuca mi siadło ,ale myślę pozytywnie i nie daje się , jak na razie , a mam już 77 lat , a kierowcą zawodowym od 1964 roku. Pozdrawiam .

Dodaj komentarz

Zadzwoń!