Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

SDPROG SMART DRIVER PROGRAM Instalacja i prezentacja programu do diagnostykiProdukty SDPROG w sklepie Motoautko:
https://www.motoautko.pl/firm-pol-1308137343-SDPROG.html

SDPROG to nowoczesne oprogramowanie, które łącząc się z komputerem pokładowym samochodu dostarcza najważniejsze informacje związane z jego pracą. Narzędzie jest bardzo łatwe i intuicyjne w obsłudze. Jest to rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć pełną kontrole nad swoim samochodem.

Program diagnostyczny SDPROG Smart Driver pozwoli Ci wykryć wszystkie usterki, jakie zaistniały pod maską Twojego samochodu. SDPROG to prosty w obsłudze program, który podłączony do samochodu przy użyciu interfejsu w krótkim czasie zdiagnozuje stan techniczny Twojego pojazdu.

Do czego służy SDPROG Smart Driver?
Techniczny przegląd auta wykonany tradycyjną, ręczną metodą nawet wprawionemu mechanikowi może zając sporo czasu. Na szczęście teraz dostępne są interfejsy diagnostyczne, z pomocą których dokonasz dokładnego przeglądu swojego auta. Programy diagnostyczne, takie SDPROG Smart Driver są pomocne dla każdego, kto chce sprawdzić stan swojego samochodu, kierowcy planującego kupić używane auto, a także dla mechaników, którym zdecydowanie ułatwia i przyspiesza pracę. Programy diagnostyczne służą do:
• zdiagnozowania usterek i problemów z ustawieniami w pojeździe,
• zapoznania się z historią uszkodzeń i napraw samochodu,
• skalibrowania niezbędnych podzespołów po wymianie lub naprawie istotnych części,
• natychmiastowego usunięcia usterek związanych z błędną konfiguracją podzespołów.

Co zrobić, by program zadziałał?
Wystarczy zainstalować program na komputerze PC. Dostępne są też interfejsy, które współpracują z aplikacjami na urządzenia mobilne. Następnie podłączamy urządzenie z zainstalowanym oprogramowaniem do komputera pokładowego. Interfejsy działają zwykle na port USB, są jednak dostępne, które z urządzeniami mobilnymi łączą się przy użyciu Bluetootha. Później wystarczy już tylko włączyć zapłon i uruchomić program, który automatycznie wyszuka podłączone urządzenia i zidentyfikuje pojazd.

Na czym polega działanie programu diagnostycznego?
Program diagnostyczny zbiera dane z czujników, które są zainstalowanych w poszczególnych podzespołach pojazdu, by następnie porównać je z wzorcami podanymi przez producenta danego auta. Na bazie zebranych wiadomości przedstawi Ci problemy, które zdiagnozował w czasie badania. Diagnostyka przy użyciu programu SDPROG Smart Driver jest bezinwazyjna, szybka i skuteczna.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

18 komentarzy do „SDPROG SMART DRIVER PROGRAM Instalacja i prezentacja programu do diagnostyki

  1. Podczas łączenia pojawia się komunikat" Wykrywanie protokołu komunikacyjnego" i nie chce się połączyć. Peugeot 307 2001 Hdi 2.0 110km. Mieliście coś takiego??

  2. Co do Opla na CAN tak naprawdę łączy się tylko z silnikiem ( ELM 327 więcej nie zdziała) Inne moduły Abs Airbag moduły komfortu można zapomnieć. Niepotrzebny gadżet, do samego obd2 zwykły elm Bluetooth i darmowy program z marketu…

Dodaj komentarz

Zadzwoń!