Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Seat Alhambra 2.0 TDI, 2013 – test AutoCentrum.pl #023Nasza strona – http://www.autocentrum.pl/
Do naszej redakcji zajechał typowo rodzinny samochód z ogromną przestrzenią wewnątrz i wieloma interesującymi rozwiązaniami dla pasażerów. Sprawdźmy, jak prezentuje się Seat Alhambra – brat bliźniak Volkswagena Sharana.

Pomiary przyspieszenia i głośności na AutoCentrum.pl – http://www.autocentrum.pl/nasze-pomiary/

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

33 komentarze do „Seat Alhambra 2.0 TDI, 2013 – test AutoCentrum.pl #023

 1. Nie no kiedyś to było.Wszystko ładnie omówione i pokazane,wszystko na live. Aż się czuję jakbym tam był i testował z Zacharem. Obecne filmy nie są już nagrywane z takim zaangażowaniem i nie wkładasz w nie tyle duszy.

 2. Mam Alhambrę z 2016 roku od czterech miesięcy i nie mogę się zgodzić z opinią o przesuwanych drzwiach. To świetne rozwiązanie, aby mieć bezproblemowy dostęp do dzieci nie tylko w ciasnych pomieszczeniach jak parking czy garaż, czy na ulicy od strony drogi. Otwieram drzwi i skupiam się na tym aby dziecko prawidłowo przypiąć, a nie co się dzieje z drzwiami. Nie ma żadnych problemów z obsługa tych drzwi o których wspomina prowadzący no chyba, że ma się bachory 🙂 Ze strony kierowcy jest możliwość blokady tych drzwi od wewnątrz.

 3. Oblodzona nawierzchnia, ostry zakręt, dodajesz gaz, a dziecko z doroslym idzie chodnikiem. Niezbyt to mądre. Lubię oglądać Twoje testy i uważam je za jedne z lepszych ale czasem przydałoby się więcej rozwagi. Ewentualnie testy przyczepności przeprowadzaj na zamkniętym obiekcie. Pozdrawiam

 4. sens drzwi przesuwnych jest taki:
  Sytuacja A. Mam dziecko w nosidełku i ktoś zaparkuje blisko auta uniemożliwiając całkowite otwarcie drzwi – mega ciężko jest wtedy włożyć fotelik w bazę np. bez budzenia dzidzi.
  Sytuacja B. Znowu parking i obok auto. Mam dziecko chodzące. Wysiadam z auta, otwieram drzwi swoje, później tylne i mam już dzieciaka przy sobie, łapię za rączkę i jestem pewny, że mi na parkingu nie poleci pod koła jakiemuś zakupowiczowi. Mogę dalej brać graty z samochodu bez ciągłego otwierania i zamykania drzwi.Jakbym miał standardowe drzwi to sprawa jest utrudniona szczególnie jak się jeszcze trzyma dzieciątko za rękę. Spoko są też drzwi suicide jak ma meriva opel.
  Co do trzeciego rzędu foteli to jest to kompletny bezsens przy zamontowanych 3 fotelikach w rzędzie drugim. No chyba, że przez bagażnik ktoś by wsiadał. Inżynierowie Tesli dopiero o tym pomyśleli by móc wejść na 3 rząd siedzeń bez odpinania fotelika.

 5. Panie Zachar- jeden komentarz odnośnie drzwi tylnych. Nie wiem czy ma Pan dzieci ale gdyby Pan miał podejrzewam ,że wiedziałby Pan wtedy z jakim rozmachem potrafią one je otwierać i jak często trzeba korzystać z polisy OC… Także takie drzwi po 1.super ze są przesuwne 2. opóźnienie myślę ze podziała kojąco na niektóre młode temperamenty 🙂

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!