Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Serwis BMW Kębłowo Bimmer Mechanical WorksBimmer Mechanical Works to warsztat samochodowy znajdujący się w Kębłowie, na terenie województwa pomorskiego. Warsztat, którego właścicielką jest Katarzyna Kohnke, działa na rynku od 2016 roku.

Głównym profilem działalności jest serwis pogwarancyjny samochodów marki BMW oraz MINI. Właściciele pojazdów tych marek, mogą zlecić specjalistom naprawy bieżące, diagnostykę komputerową, a także usuwanie wszystkich usterek w podzespołach. Proponowane są również modyfikacje wizualne pojazdów, aktualizacje sterowników, a także aktualizacje map nawigacji.

Oferta jest nieustanie poszerzana o nowe usługi. Firma pomaga zorganizować transport samochodu z miejsca wypadku, zajmuje się naprawą pojazdów oraz ich lakierowaniem.

Więcej informacji znajdą Państwo na profilu firmy: https://www.facebook.com/Bimmer-Mechanical-Works-101434894595480/

Zapraszam do kontaktu z firmą Bimmer Mechanical Works w Kębłowie.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!