Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

SERWIS DEUTZA??? Wymiana oleju i filtrów㋡Agro Kuzyni㋡Siemaneczko 😀

Dziś myślę, że ostatni film z takich “zimowych spraw” i przygotowań do wiosny. Tak jak na filmie powiedziałem, w tym sezonie przypadło na wymianę oleju w komorze silnika, filtrów paliwowych, filtra oleju oraz filtra powietrza. Myślę, że tak zmontowany film bardziej przypadnie wam do gustu niż tylko moje gadanie 😉

Maszyny:
Deutz Fahr Agrotron m610

Sprzęt:
GoPro Hero 7

Muzyka:
Село і Люди – Its My Life Selo – N – Ludy – High Quality Lyrics

Do zobaczenia w następnym filmie 😀

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

48 komentarzy do „SERWIS DEUTZA??? Wymiana oleju i filtrów㋡Agro Kuzyni㋡

  1. Krzysiu jeśli można wiedzieć, to jak łączysz szkołę z gospodarką, jak jak do technikum chodziłem to ciężko było, a Ty jeszcze ogarniasz nagrywanie w międzyczasie. Szacun pozdrawiam

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!