Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Serwis Dixi-Car – zobacz jak pracujemy! Opel, Chevrolet, Isuzu.http://www.dixi-car.pl/ – Zadzwoń, zapisz się na serwis!
Doradcy, mechanicy i szef serwisu Dixi-Car mówią o swojej pracy. Mamy autoryzację Opel, Chevrolet, Isuzu. Mamy ASO w Raszynie k. Warszawy i w Radomiu. Hala serwisu, barek na piętrze, komputer z Internetem dla klientów, kompetentni pracownicy – to wszystko do Twojej dyspoizycji. Zapraszamy!

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Jeden komentarz do „Serwis Dixi-Car – zobacz jak pracujemy! Opel, Chevrolet, Isuzu.

  1. maja TECH 2 🙂 Suterski na szkoleniach mowil , jak robic zeby scigac z klientow jak najwiecej kasy. Tzn szkoleniowiec z centrum GM. Firma przyjazda i rodzinna taaaaa. Placa smieszne pieniadze, kadra nie nalezy do najlepszej bo dobrzy specjalisci tam nie pojda poza nielicznymi wyjatkami. Nie jestem klientem opla ale bylym pracownikiem. Pozdrawiam tych ,ktorzy lykaja taki marketing 🙂 😉

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!