Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Serwis Polowy u NAUSZKA – Wymieniamy przegub (Audi A4 B5)Witajcie moi drodzy w kolejnym odcinku z serii: Serwis Polowy u NAUSZKA. W dzisiejszym odcinku wymienimy przegub w Audi A4 B5.

Jeśli ten odcinek wam się podoba to koniecznie zostawcie łapkę w górę a także zasubskrybujcie nasz kanał.

UWAGA: Nie należy naśladować napraw wykonywanych w tym filmie !

KONTAKT/WSPÓŁPRACA : mateuszkontakt@onet.pl

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

30 komentarzy do „Serwis Polowy u NAUSZKA – Wymieniamy przegub (Audi A4 B5)

  1. Wystarczy żebyś Górne sworznie zbił końcówkę drążka maglownicy odkręcić odchylić przegub by ci wyszedł A tak jak zrobiłeś to musisz ustawić kąty bo będzie ci brało opony żeby przegub wyszedł wystarczy wkręcić tą śrubę do końca i wyskoczy

  2. Dlaczego okreciles zacisk i ten drugi wachacz wystarczy jeden i wyjdzie. Porazka. Bylo jeszcze kolo z tylu odkrecic to pewnie by szyciej poszlo. I jeszcze najebujesz mlotkiem w frez. A pozniej o cos nie wchodzi hehe.

  3. no wszystko ładnie pieknie fajnie ja jednak wolałbym tak tym młotkiem delikatnie bo mozna uszkodzic wewnętrzny przegub ;D. i jeszcze dodam ze do zbicia przegubu w audi A4 B5 nie potrzeba młotka wystarczy wkręcić śrrubę w przegub 😀

  4. Po pierwsze primo, śruba od przegubu jest po to taka długa, że jak ją wkręcisz w przegub po wyciśnięciu z piasty, przegub sam schodzi. Po drugie wystarczy odkręcić tylko jedna śrubę od wąchacza i przegub wychodzi, nie trzeba połowy auta rozbierać XD XD

Dodaj komentarz

Zadzwoń!