Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Serwis reset Trafic Vivaro kasowanie inspekcjireset serwisu na zasadzie .manualnej w autach renault trafic i opel vivaro

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

9 komentarzy do „Serwis reset Trafic Vivaro kasowanie inspekcji

  1. wiatam. Mam trafica 2.0 dCi z 2007r. U mnie nie pokazuje w ogóle ani kilometrów do servisu ani ikony kluczyka. Mam inne zegary niż na filmie. U mnie jest tylko jeden wyświetlacz na górze który pokazuje w pionowych słupkach temperaturę i poziom paliwa a po około 30sek od włączenia zapłonu włączają się przejechane kilometry. Te samochody tak mają czy u mnie jest coś odłączone? Dodam że po włączeniu zapłonu i naciśnięciu przycisku od kasowania kilometrów pokazuje poziom oleju w postaci piktogramów. Czyli małych kwadracików i poziomych kresek

Dodaj komentarz

Zadzwoń!