Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Silnik wyłączony przyciskiem podczas jazdy – co się wtedy stanie?Dostęp bezkluczykowy lub jak kto woli komfortowy, jest bardzo wygodnym rozwiązaniem w samochodach. Co się jednak stanie, gdy podczas jazdy wciśnięty zostanie przycisk start – stop? Sprawdziłem to, z “królikiem doświadczalnym” w postaci Opla Crossland X.

Pełen test Opla czeka na obejrzenie tutaj. Zapraszam ► https://www.youtube.com/watch?v=yAS1Eujc63Y

Aby być na bieżąco z kolejnymi filmami, polecam subskrypcję Wahacz TV ► http://bit.ly/Subskypcja-WahaczTV

Dziękuję za uwagę 🙂
Wahacz

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

11 komentarzy do „Silnik wyłączony przyciskiem podczas jazdy – co się wtedy stanie?

  1. W Suzuki S-Cross po jednokrotnym naciśnięciu nic się nie dzieje ale trzy szybkie naciśnięcia gaszą silnik w trybie Start/Stop (wszystko działa, włącznie z radiem).

  2. Yo! Bardzo fajny pomysł na odcinek. Co do sytuacji z wyłączaniem silnika przy załączonym biegu, to miałem nadzieję, że do samego końca będziesz próbował jechać na tym biegu, bez wciskania sprzęgła i wrzucania luzu.
    Pomysł na ten odcinek jest na tyle fajny, że mógłbyś zrobić te same testy z udziałem jakiegoś starego samochodu 🙂

  3. Przydatna wiedza z zakresu nagłych przypadków – np. kierowca, który cię wiezie traci przytomność i co teraz zrobić? Przydałoby się jeszcze sprawdzić, jak zadzialałby w biegu elektryczny hamulec postojowy.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!