Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Skuter Mariusz – Jak naprawić chiński skuter? Cz.2Zastanawialiście się kiedyś jak naprawić chiński skuter? My też nie, ale dzięki IM Inter Motors już to wiemy. Użyliśmy części InParts dostępnych w sieci Intercars oraz na stronie www.imready.eu i rozpoczynamy naszą wielką przygodę!
Zapraszamy po więcej treści na www.swiatmotocykli.pl

#ŚwiatMotocykli #SkuterMariusz #InParts

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

33 komentarze do „Skuter Mariusz – Jak naprawić chiński skuter? Cz.2

 1. Andrzeju i Mariuszu.
  Daleko tym skuterem nie zajedziecie jak będzie padał deszcz przez dłuższy czas. Powodem jest filtr który jest zbyt blisko koła a nie jest niczym osłonięty.
  Być może wymyśliliście pierwszy w Polsce motocykl o napędzie hybrydowym zasilanym benzyną i wodorem.

 2. Głowica 135 zł kompletna z zaworami. Ale czy te zawory są dotarte do tej głowicy ? Bo inaczej będą przepuszczać kompresję. A docierać zawory pastami grubszą, a później drobną też jest trochę kręcenia rękami. Ewentualnie elektronarzędziem, ale to też nie można przesadzić 😉
  Linkę licznika wymieńcie lub ślimaka bo nie działa prędkościomierz 🙂

 3. I za to WAS uwielbiam!!!👍✌️👊 Kiedy reszcie brakuje pomysłów i obniżają loty (w internecie) u was pomysł jest zawsze i uwielbiany przeze mnie dystans do siebie i świata Andrzeja💪🦾👌 Tak trzymać!!! 😎

 4. Powiem tak w ostatnim czasie kupiłem dwa skutery córce na urodziny pierwszy Yamaha why 2002r która licznikowo ciągła ok 80km/h(i miała blokadę w tłumiku) drugi yamaha breeze 1996r (w serii ze mną 130kg ciągła do licznikowych 75km/h) aż strach pomyśleć ile by dały radę gdyby usunąć blokady!

 5. Właśnie sprzedałem samochód i zostałem tylko z moja cbr600, zastanawiałem się czy nie kupić sobie takiej pierdziawy zeby w gorsza pogodę się przemieszczać i chyba się przekonałem 😀

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!