Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Słupek "A" i "B" naprawa blacharska BMW G31 2017r

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

33 komentarze do „Słupek "A" i "B" naprawa blacharska BMW G31 2017r

  1. Po spotkaniu blachy z Domanem blacha sama się wyprostowała że strachu ………….lubię patrzeć na ten majstersztyk ….uczcie się mlodzi od mistrza ….Jak zwykle pozdrawiam i zdrówka w 2022roku

  2. Nie ma pokazanego najważniejszego, tj. jak rozwiercałeś zniszczone poszycie, jak docinałeś i dopasowywałeś nowe. Fajnie by było, gdyby naprawa była pokazana od początku do końca, nie chodzi nawet o całość, a nawet same przebitki z w/w czynności, czy krótki urywek z wyciągania deski i przygotowywania do wybijania mocowania zawiasu od środka.

  3. Doman mógłbyś pokazać jak takie BMW jest zamocowane na ramie? Bo w nich nie ma rantów w progach do złapania standardowymi szczękami. Stosując takie inne mocowania nie ma problemu z naciąganiem po mocnych dzwonach?

  4. Bmki twarde sztuki przypomniałeś mi tym filmem moją E60, tam jeszcze była dodatkowa modyfikacja wjazdu drugiego przodu. 😱🤭
    Doman napisz mi bo nie mogłem usłyszeć… Stal Borowa, wysoko … Jaka?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!