Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Spalinówki uratowane? Niemcy przeciwko zakazowi rejestracji aut spalinowych– Niemcy mówią nie zakazowi rejestracji samochodów spalinowych w UE od 2035 roku, za którym lobbowali długie miesiące (żeby nie powiedzieć, że od dieselgate).
– Nowe przepisy o pierwszeństwie pieszych jednak nie działają? To wniosek, do którego doszedł właśnie redaktor naczelny serwisu, którego nazwy nie wymienię.
– Izera z gigantycznym opóźieniem? I bardzo dobrze. Zresztą – co to za róźnica…

Partner odcinka:
https://www.mieszkania-bulgaria.pl/

SPIS TREŚCI:
0:00 Wstęp
1:00 DACIA JOGGER – jak się sprawdza w trasie?
4:30 NOWE PRZEPISY NIE DZIAŁAJĄ – znów więcej zabitych na pasach
6:50 NIEMCY PRZECIWE ZAKAZOWI REJESTRACJI SPALINÓWEK W 2035 ROKU
10:15 Co dalej z IZERĄ?

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

43 komentarze do „Spalinówki uratowane? Niemcy przeciwko zakazowi rejestracji aut spalinowych

 1. Polska małpuje III Rzeszę

  Realizację najmądrzejszego ale nawet i najgłupszego pomysłu należy poprzedzić sprawdzeniem pod kątem odniesień, jakie miał w przeszłości lub może mieć dzisiaj. Żeby nie popełnić gafy albo zupełnej wtopy. Jak się okazuje, dla rusofobów z Warszawy nienawiść do Rosji i chęć przyłożenia Moskalowi jest ważniejsza od najzwyklejszej ostrożności. Oto, w Warszawie szykują się igrzyska dla ciemnego ludu, zgodnie z rzymskim hasłem Panem et circenses!

  Na mocy porozumienia między kancelarią Prezesa Rady Ministrów a ministerstwem obrony Ukrainy odbędzie się na Placu Zamkowym w naszej stolicy wystawa/cyrk pt. „Niezwyciężona armia” , której celem ma być uderzenie propagandowe w Rosję, a przede wszystkim ludyczna w wyrazie kpina z jej sił zbrojnych. O sprawie dyskutowali i z powodzeniem doszli do porozumienia minister obrony Ukrainy Ołeksij Reznikow i szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Michał Dworczyk. Dworczyk powiedział, że za pomocą wystawy „z jednej strony pokazujemy okropieństwa, których dopuszcza się armia rosyjska na Ukrainie, ale z drugiej strony bohaterską obronę sił zbrojnych Ukrainy i też efekty tych walk, czyli zniszczony sprzęt”. Wystawa ma być prezentowana także w Madrycie i Lizbonie.

   

   

  Pomysł należy z pewnością do kategorii nisko latających, ale najciekawsze jest co innego. Ta wystawa to nic innego, jak powtórzenie hitlerowskiego pomysłu i niemieckiej wystawy z czasów III Rzeszy pt. „Das Sowjetparadies” (Sowiecki raj), która miała miejsce w Berlinie w dniach 8 maja – 21 czerwca 1942, kiedy jeszcze Wehrmacht wygrywał. Wystawie, przygotowanej przez ministerstwo propagandy III Rzeszy, towarzyszył specjalnie nakręcony, okolicznościowy film. Sowjetparadies prezentowana na placu Lustgarten w Berlinie przyciągnęła podobno 1,3 miliona zwiedzających. Oprócz propagandy pisanej i fotografii, pokazywano również sprowadzone z frontu wschodniego artefakty, z czołgami, armatami, samolotami i innym sprzętem wojskowym na czele, jak również np. z chatami z wsi białoruskich wraz z wyposażeniem.  dowodzić nędzy i zbrodniczości ZSRR (w sposób zdecydowanie przerysowany) i całkowitej nieudolności Armii Czerwonej – wszystko skonfrontowane z wyższością militarną, cywilizacyjną i kulturalną Niemiec. Co oczywiste, bez jakichkolwiek odniesień do ogromu zbrodni popełnionych przez siły zbrojne III Rzeszy na ludności zajętych terenów ZSRR i na jeńcach z Armii Czerwonej. Wystawa trafiła również do Wiednia i do Pragi czeskiej.

   

   

  Przecieramy oczy ze zdziwienia. Ukrainie, co prawda, nie ma się co dziwić – idzie drogą Bandery, Szuchewycza, Łebeda – od czasów przedwojennych – przyjaciół i agentów Niemiec. Ale durnie z Warszawy? Mieliśmy już do czynienia w ostatnich latach z wpisywaniem twarzy Putina i nazwy „Russia” w hitlerowskie symbole SS, co ochoczo podejmowały media państwowe i prywatne, robiąc z owej twórczości tło programów. Miejscowi matołkowie z wręcz ekstatyczną radością sztubaków przerabiali też na współczesne, antyradzieckie plakaty propagandy Josepha Goebbelsa z lat 1944-45. Ale ta wystawa bije wszystko skalą i zaangażowaniem rządu RP. Polscy marni politycy znów dają asumpt do tego, aby narażać Polskę na oskarżenia o naśladownictwo III Rzeszy. Boże, tylko załamać ręce nad podobną głupotą, brakiem rozeznania, zrozumienia, co i w jakim kontekście można sprzedać, nawet w postaci prymitywnej rozrywki dla gawiedzi! Chcę wierzyć, że to TYLKO wyraz braku wiedzy, zwykłej ignorancji, tak typowej dla naszych czasów.

 2. Ekologia, zakazy, pierdolety…
  Może trzeba by było w końcu porządnie do dupy nakopać tym wszystkim kundlom, którzy uważają się za decydentów. Unia… Choroba psychiczna i odmóżdżenie, syf, kiła i dziadostwo, a nie coś wartego, by w tym tkwić.

 3. Pytam po co buduja super auta. Po co stworzyli Amg G Klasse …żeby sobie z
  tego kurnik zrobić? Kto te auta od nas odkupi gdy byłby zakaz? Co z Oldtimerami? Co za idiota wymyßlił ten szajs?

 4. Polakowi nigdy nie dogodzisz .Jak Morawiecki zgodził sie w KPO ze od 2035 kończyło sie rejestracja nowych aut spalinowych wszyscy byli oburzeni ze jak to Morawiecki móģł to podpisać . Ale teraz jak w Niemczech sie sprzeciwiają to juz zaczynają nalatywać ze oni to zawsze coś złego robią , a najlepiej tak zeby skorzystać. Przestańcie patrzeć na inne państwa , a zajmijcie sie waszą polityczną mafią.

 5. Tak naprawde bede latac na moto nawet jak jakas faja w rzadzie zabroni, jestem wolnym czlowiekiem i bede korzystal ze wszystkiego z czego bede chial. Pozdro dla wolnych ludzi a niewolnicy niech sie szczepia, nie jedza miesa i niech odstawiaja auta 🖐

 6. Dali pieszym pierwszeństwo, to się pchają i biorąc pod uwagę słabą infrastrukturę, to tylko … by się spodziewał poprawy.

 7. Proponuję znowelizować przepis. Piesi zbliżający się do przejścia , zamierzający na nie wkroczyć zobowiązani są podnieść lewą rękę w odległości nie mniejszej niż pięć metrów od przejścia utrzymując ją maksymalnie podniesioną do zakończenia manewru przechodzenia. Dobrze widziane jest pozdrawianie nią oczekujących kierowców, ewentualnie przybijanie piątki motocyklistom i mijanym pieszym z naprzeciwka.

 8. Prawda jest taka, że wzrost wypadków spowodowany jest pewnością siebie pieszych, czują że są na pierwszeństwie więc nie patrzą czy jedzie samochód czy nie, dodatkowo wpatrzeni w telefony, taka motoprawda 😌

 9. Drobne sprostowanie co do "stępki" – jeszcze wczoraj leżała i nadal przeszkadzała na pochylni Stoczni Szczecińskiej. Żeby nie było otoczona niewielkimi jednostkami budowanymi na terenie Stoczni Szczecińskiej przez prywatne firmy. Do tego wczoraj naprzeciwko Stoczni Szczecińskiej na Doku nr 5 MSR Gryfii wodowano sporą jednostkę Canopee przystosowaną do przewozu europejskiej rakiety kosmicznej Ariane 6. Statek ten został zbudowany przez, prywatną stocznie Partner praktycznie w szczerym polu na szczecińskim Skolwinie (stocznia używa normalnych budowlanych dzwigów) i na barce został przetransportowany na dok w celu zwodowania. Co ciekawe końcówo statek ma być wyposażony również w cztery żagle.

 10. trochę po czasie, bo już od tygodnia wiadomo o wymyku niemiec 😉 ale ok, przynajmniej jest!

  mi tylko gorąco się robi, gdy przelatuję przez przejście i widzę, że JEDNAK ktoś tam się czaił.
  A ja naprawdę jeżdżę spokojnie.

 11. Kolejnym powodem dlaczego niemiecki minister finansów powiedział, że nie poprą tego zakazu jest to, że niemiecki budżet straci olbrzymie pieniądze z podatku drogowego ponieważ każdy samochód spalinowy musi mieć opłacony podatek drogowy. Podatek drogowy w Niemczech płaci się raz na rok, na samochody benzynowe jest on dużo mniejszy niż na samochody z silnikiem diesla przykładowo fiat stilo 1.6 benzyna to około 100€ a golf 4 1.9 to około 300€ rocznie.

 12. Jak miś u przejscie kontrolowane
  Mnie uczona od przedszkola i tak ucze swoje dzieci zanim wejdziesz rozejrzyj sie w lewo prawo lewo i jak jest bezpiecznie to przejdz a rowem nie przejezdza sie przez pasy

 13. Wiadomo, że większość krajów UE nie poprze tego planu, no może oprócz mikro krajów nastawionych na fałszywą ekologię. Nie mniej jednak zakaz PRODUKCJI aut spaliniwych to max 2035, a jeśli chodzi o REJESTRACJĘ, to nie wyobrażam sobie, żeby ktoś nie mógł zarejestrować używanej spalinówki z 2030 roku w roku 2040 😃

 14. Nowe przepisy odnośnie przejść dla pieszych dzialaja. Policja wypisuje mandaty za nie ustąpienie pierwszeństwa nawet jak pieszy dopiero dochodził do przejścia. Wpływy do budżetu są…. Oprócz tego na przejściach beż sygnalizacji piesi czekając zbierali się w większą grupę, a teraz co chwilę ktoś przechodzi i potrafi to znacznie utrudnić ruch w niektórych miejscach.

 15. Sęk w tym, że to, co uprawia Łukasz Zboralski – to jest FAŁSZYWA PROPAGANDA!
  Zupełnie nie rozumiem, jaki jest cel wmawiania pieszym, że mają pierwszeństwo już w czasie, gdy z samej zasady pierwszeństwa mieć NIE MOGĄ – czyli jeszcze PRZED ROZPOCZĘCIEM WCHODZENIA NA PRZEJŚCIE dla pieszych.

  Wbrew oczywistym KŁAMSTWOM – pieszy, który znajduje się POZA PRZEJŚCIEM dla pieszych – nie tylko NIE MA pierwszeństwa, ale przede wszystkim nie ma prawa ROZPOCZĄĆ WCHODZENIA NA PRZEJŚCIE dla pieszych, jeżeli stanowiłoby to ZABRONIONE wchodzenie na jezdnię BEZPOŚREDNIO PRZED JADĄCY POJAZD.

  To właśnie PROPAGANDYŚCI w rodzaju Łukasza Zboralskiego (!) odpowiadają za obecne ZWIĘKSZENIE LICZBY WYPADKÓW na przejściach dla pieszych o ruchu niekierowanym.

  Żadne kłamliwe artykuły usiłujące zrzucić winę na kierowców – nie są w stanie zmienić tego FAKTU.

 16. "Drivers" by pojechal hi hi hi i opowiadal ze po 2 godz jazdy dobrze jest zrobic jogging badz cwiczenia relaksacyjne podczas tankowania elektrycznosci ahahahha

 17. Rura w środku Dacii? No to na pewno zachęci do przesiadki na elektryka. To jest największą bomba tego odcinka. Wyższy level księgowych zatrudnionych w dziale projektów. Po prostu szacun XD Ciekawe ile zaoszczędzili na tym kawałku rury chyba że tu chodzi o osiągi i jak w dragsterze trzeba jak najszybciej opróżniać cylindry w końcu potwór 1.0

 18. a propos izery – mieliśmy praktycznie gotowe Vosco, wystarczyło zatrudnić jakiegoś fajnego projektanta wnętrz i znaleźć hajs na linię produkcji seryjnej. Ale nie, bo przecież trzeba ładować pieniądze podatników, podnosić opłaty za prąd, bo trzeba przepierdolić 1 sasina na coś, co widziane było jak do tej pory 3-4 razy, a wg wstępnych założeń pierwsze egzemplarze miały zjeżdząć z linii produkcyjnej już za 2 lata…

 19. Izera nie powstanie. Bo to jest Miś (przepraszam, jeden z wielu) Misiów na miarę naszych możliwości. Podzieli los CPK, Ostrołęki, farbryki maseczek w Stalowej Woli, respiratorów, wyborów kopertowych, które się nie odbyły i długo by jeszcze wymieniać. A tak zarobi kto ma zarobić a i trudno się będzie przyczepić do auta, którego nie ma więc nikt ich nie rozliczy z efektu. A wizerunek? Jaki wizerunek?! Przecież oni mają wyznawców a nie wyborców. Doskonale widzę to po moich teściach. Gdyby wizerunek miał jakiekolwiek znaczenie to ci wszyscy Suscy, Kowalscy, Sasiny i długo by jeszcze wymieniać z prezesem oczywiście na czele byliby już dawno odesłani w niebyt.
  Pozdrawiam.

 20. Policja wcale nie reaguje na łamanie przepisów na przejściach dla pieszych. Wczoraj byłem świadkiem sytuacji gdy przed maska radiowozu przejechał sobie po przejściu dla pieszych rowerzysta 😠 ZERO REAKCJI 😡

 21. Odnośnie wyprawy Q4 e-tron rozumiem że nie wypadałoby napisać iż podróż trwałaby 2x tak długo przez konieczność postojów pod ładowarkami (zakładając oczywiście optymistyczny wariant iż każda byłaby wolna bo przecież na pewno nikt inny nie wpadłby na pomysł aby się w tym czasie ładować) a to spowodowałoby niechęć producenta/marki do danej redakcji gdyż jak wiadomo o elektrykach można pisać albo pozytywnie … albo wcale. Zatem dumnie i do przodu! Pod tym sztandarem brnijmy ślepo w to dalej… do czasu aż to całe stado pelikanów "samo" dojdzie do wniosku że jeżeli z tygodniowego urlopu w Chorwacji 4 doby spędzi w podróży (i kolejkach pod ładowarkami) a pozostałe 3 w jakim hotelu przy plaży to może lepiej wcale nigdzie nie jechać… posiedzieć w domu, popracować zdalnie, aby premią za nadgodziny opłacić abonament jakiego netflixa i nadrobić zaległości w serialach… Dzieci ? Jakie dzieci, kto by tam na nie miał czas. Substytut w postaci yorka czy innego kota wystarczy a jak nasra na dywan to się go uśpi i z głowy.
  I tak oto ziści się mokry sen decydentów tego świata "nie będziesz miał nic i będziesz szczęśliwy"

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!