Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Spotkają się na policji#bmw

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

18 komentarzy do „Spotkają się na policji

  1. Dwóch ciuli z wybujałym ego się spotkało i na randkę wybierają się, zamiast na kawę to na Policję🤣Ale bym pałował takich dzbanów.Temu w tym czarnym,to bym zachamował tak gwałtownie,że wyleciałby przez przednią szybę.A potem ciula rozjechał .A najlepsze ,że jak tak to Policja ,to HWDP i inne epitety,ale jak przychodzi do wymiany zdań ,to straszą kamerkowicze policją🤣Jak dobrze,że wożę paralizator…..kilka tysięcy wolt skutecznie zniweczy plany o randkach🤣Tylko kuźwa aż wrustracji doznaję,bo nie ma na kim wypróbować bo jakoś żaden jeszcze nie chciał się spotykać….na policji 🤣

  2. Autor nagrania sam prowokuje. Niedzielny kierowca na lewym pasie to jest najgorsze co może się przydarzyć… Cwaniaczek z kamerą powinno być. Kiedyś się człowieku doigrasz, czego Ci życzę.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!