Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Sprawdźcie czy jest olej i inne płyny bo jedziemy dziś na wakacje! olej jest ale…

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

16 komentarzy do „Sprawdźcie czy jest olej i inne płyny bo jedziemy dziś na wakacje! olej jest ale…

  1. Rozpierdala mnie jak mechaniole szydzą że ktoś zużył prawie do końca klocki i tarcze ze jest rant i jak ozna k jeździć? Jak kupujesz piwo to pijesz całe czy połowę wylewasz i bierzesz pełną butelkę no bo lepiej jest mieć pełną? Dlatego klocki powinno się zdzierać do gołej blachy a tarcze póki nie są krzywe.

  2. Tak wygląda brak regularnych przeglądów, czyli corocznego czyszczenia hamulców. Gdyby każdy przyjeżdżał raz do roku na smarowanie prowadników i czyszczenie jarzm, to nic by się nie zapiekało.

  3. W Mitsubishi często zacierają się prowadnice w tylnych hamulcach. Posiadam od czterech lat Lancera sportback polecam raz w roku wyczyścić blaszki, po której przesuwają się klocki w jarzmie. Zwiększy to trwałość klocków i kontrolę nad prowadnicami.

Dodaj komentarz

https://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.comhttps://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.com