Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Stacja kontroli pojazdów Janiszew Dekar Grzegorz Dariusz KowalczykFirma Dekar z siedzibą w Janiszewie, w okolicach Radomia, którą prowadzą Grzegorz i Dariusz Kowalczykowie, świadczy usługi z zakresu mechaniki i diagnostyki pojazdowej.

W swoim warsztacie, który działa od 1997 roku, firma oferuje swoim klientom bieżące naprawy samochodów osobowych i dostawczych, naprawy zespołów napędowych, zawieszenia i układu kierowniczego, diagnostykę komputerową, ustawianie zbieżności i geometrii zawieszenia, serwis klimatyzacji Bosch, przeglądy okresowe i wymianę materiałów eksploatacyjnych.

W ramach warsztatu działa pracownia regeneracji wtryskiwaczy common rail marki Bosch, Delphi, 1-sprężynowych, 2-sprężynowych.

Ponadto w Dekar działa podstawowa stacja kontroli pojazdów, wykonująca okresowe, dodatkowe i specjalne badania techniczne samochodów i autobusów do 3,5 t, motocykli, ciągników rolniczych i pojazdów z instalacją gazową.

Więcej informacji o ofercie firmy można znaleźć na stronie https://dekar.radom.pl/

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!