Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

#STAGujSwojeAuto Ford Kuga i montaż w Autoryzowanym Serwisie STAG JERRY GAZ w Dębicy#STAGujSwojeAuto – wtrysk bezpośredni + LPG? Czemu nie!
Autoryzowany Serwis STAG JERRY GAZ w Dębicy.

Większość z nas uwielbia klasyczną motoryzację i duże silniki. Trzeba jednak przyznać, że nowoczesne konstrukcje z wtryskiem bezpośrednim potrafią być niezwykle oszczędne. Takie jednostki świetnie sprawdzają się w popularnych autach, ale gdy pojawiły się na rynku stanowiły wyzwanie dla producentów instalacji LPG. Świetnie poradziła sobie z nim spółka AC – producent instalacji marki STAG. Dlaczego możemy mówić, że jest to rozwiązanie szyte na miarę?

Stwierdzenie, że nie da się zamontować instalacji LPG do samochodu z wtryskiem bezpośrednim, to mit. Faktem jest jednak, że montaż instalacji do auta z silnikiem wykorzystującym to rozwiązanie jest nieco trudniejsze. W praktyce, wtrysk bezpośredni nie jest przeszkodą, czego dowodem jest popularność instalacji LPG w nowych autach koreańskich, japońskich, amerykańskich czy niemieckich, w tym takich jak Ford Kuga.

Więcej dowiesz się oglądając kolejny odcinek #STAGujSwojeAuto.

WWW: https://www.ac.com.pl/pl
FB: https://www.facebook.com/STAGAutogasSystems
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/ac-s.a./

#LPG #autogas #STAG #AC #InstalacjaLPG

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

3 komentarze do „#STAGujSwojeAuto Ford Kuga i montaż w Autoryzowanym Serwisie STAG JERRY GAZ w Dębicy

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!